آموزش فعال کردن چاکرای قلب

در این ویدیو به چاکرای چهارم و تمریناتش می پردازیم. در ویدیوهای قبلی به چاکراهای اول، دوم و سوم پرداختیم. شما باید تک تک روی هر چاکرا تمرین کنین تا به ویدیوی چاکرای آخر برسین، سپس تمریناتی که به صورت پیوسته روی چاکراها کار میکنه رو به عنوان تمرین نهایی انجام میدین و دیگه نیاز به تکرار این تمرینات نیست.

هرچاکرا بعد از فعال شدن و متعادل شدن، تا مدت های زیادی به همین صورت باقی میمونه مگر اینکه در سبک زندگی شما تغییرات زیادی ایجاد بشه و چاکراهای شما آسیب ببینن. در صورتی که این اتفاق افتاد، کافیه دوباره تمرینات رو از ابتدا شروع کنین.

چهارمین چاکرای بدن، چاکرای قلبه که مرکز عشق و محبت و احساس هستش و از این چاکراست که نیروی فیزیکی و جنسی کم کم تبدیل به حالت معنوی و عاشقانه میشه.

رنگ این چاکرا سبز هستش و در مراقبه ها و تمریناتتون میتونین از این رنگ استفاده کنین، همچنین اگه چاکرای قلب شما ضعیف هستش، بیشتر از این رنگ در محیط اطرافتون استفاده کنین و بهترینش هم استفاده از گیاهان سبز هستش.

همچنین خوردن انواع گیاهان سبز و سبزیجات برای تقویت این چاکرا مناسبه.

گوش دادن به موسیقی های آرامش بخش و صدای طبیعت هم برای تقویت این چاکرا مناسبه. در حین تمرینات این چاکرا، باید از خشونت و عصبانی شدن دوری کنین، اخبار منفی رو تا حد امکان دنبال نکنین، فیلم های خشن نگاه نکنین و آهنگ های حاوی خشونت هم گوش ندین.

تکرار جملات مثبت و مرتبط با عشق و دوستی تاثیر مثبت داره، میتونین به صورت جملات تاکیدی یا سیجیل ازش استفاده کنین.

انجام کارهای خیرخواهانه و کمک به دیگران میتونه در فعال شدن این چاکرا بسیار مفید باشه و اثری حتی بیشتر از تمرینات داره…. ادامه در ویدیوی زیر

یوتیوب اسرار ماورا

مطالب مشابه از ذهن آموز:
پاسخی بدهید