آیا حکم بازداشت بیل گیتس به دلیل ساخت واکسن حقیقت دارد؟

در مورد بیل گیتس هزاران شایعه مختلف ساخته شده است. بیل گیتس و ایلان ماسک خوراک شایعه هستند چون هم ثروتمند هستند و هم تا حدودی نفوذ و قدرت دارند، بنابراین هر شایعه ای که بسازیم با آنها جور در می آید.

هر فردی که معروف و ثروتمند شود قطعا بر علیه او شایعات زیادی ساخته خواهد شد، فکر نمیکنم شما بتوانید کسی رو اسم ببرید که معروف و ثروتمند باشد اما دشمنی و شایعه ای برعلیه او وجود نداشته باشد. حتی برعلیه کیانو ریوز دوست داشتنی هم این کارها انجام شده است، از خوردن خون کودکان برای جوان ماندن که قبلا در مقاله زیر آن را رد کردیم، تا زنی که مدعی بود کیانو او را هیپنوتیزم کرده و او را بچه دار کرده است! بعدا نتوانست در دادگاه موضوع رابطه و بچه را اثبات کند و آزمایشات نشان دادند کیانو بیگناه است.

آدرنوکروم چیست؟ آیا توطئه داروی جاودانگی شیطانی حقیقت دارد؟

اما ماجرای اخیر در مورد شکایت از بیل گیتس چیست؟

این ادعای دروغ و جعلی، ناشی از مقاله ای است که در ابتدا در سایت NewsPunch – وب سایتی که به انتشار اطلاعات نادرست و شایعات معروف است – منتشر شد. تیتر این مقاله این بود:

“حکم بازداشت بیل گیتس در فیلیپین برای “قتل از پیش برنامه ریزی شده” مرتبط با انتشار واکسن صادر شد.”

قاضی گفت: گیتس، به عنوان بنیانگذار بنیاد بیل و ملیندا گیتس، در ارتباط با صدها هزار مورد مرگ تحت تعقیب است، رقمی که در حال حاضر قابل تخمین نیست و مطمئناً در زمان به طور تصاعدی افزایش خواهد یافت.

این گفته کاملا ساختگی و جعلی است و هیچ قاضی در فیلیپین چنین حرفی نزده است.

در سیستم قضایی فعلی فیلیپین دادگاه جنایات شنیع وجود ندارد. به گفته دفتر اطلاعات عمومی دادگاه عالی فیلیپین، نمودار سیستم دادگاه فیلیپین چنین دادگاهی را نشان نمی دهد.

یک استاد حقوق در دانشگاه تورنتو به نام آنا سو Anna Su که به عنوان منشی حقوقی برای دادگاه عالی فیلیپین کار میکند، در رابطه با این شایعه گفته است که “چنین دادگاهی وجود ندارد که در مورد واکسن حکم صادر کرده باشد.”

متاسفانه هنوز عده ای از عوام و کم سوادان قرن بیست و یک، تصور میکنند که بیل گیتس بعد از خوش و بِش با شیطان، واکسن ساخته است. بیل گیتس نه سواد این کار را دارد، نه این کار برایش توجیه دارد و نه علاقه ای به این کار دارد. واکسن چیز سختی نیست و توسط کشورهای مختلف و شرکت های مختلف داروسازی ساخته میشود.

یعنی شرکت های مختلف ایرانی، روسی، چینی، امریکایی و غیره واکسن میسازند و قبل از اینکه روی انسان تست کنند، روی حیواناتی که نزدیکی ژنتیکی بیشتری با انسان دارند تست میکنند، سپس وارد گروه آزمایشی انسانی میشوند. در نهایت اگر همه چیز اوکی بود روی انسان ها انجام میشود.

حالا این واکسن ها از نظر کیفیت کمی با هم فرق میکنند، همانطور که داروها و مکمل های دارویی ساخت کشورهای مختلف از نظر کیفیتی با هم فرق میکنند. اما در نهایت کشنده نیستند و توسط سازمان بهداشت هر کشور مجوز گرفته اند.

با این حال به مرور زمان اگر گزارشی مستند و معتبر از مشکلات واکسنی ارائه شود، آن را کنار خواهند گذاشت. هیچ چیز عجیب و غریبی در مورد واکسیناسیون وجود ندارد و تا به حال جان میلیون ها نفر با واکسن ها نجات پیدا کرده است.

 

پاسخی بدهید