ایلان ماسک میخواهد رقیب یوتیوب را بسازد!

ایلان ماسک در حال کار روی پلتفرم ویدئویی جدیدی هست که می‌تونه رقیب یوتیوب بشه. این پلتفرم که به عنوان بخشی از برنامه‌های شرکت ایکس (که قبلاً توییتر نامیده می‌شد) توسعه یافته، ظاهراً برای پخش روی تلویزیون‌های هوشمند طراحی شده و احتمالاً با اپلیکیشن یوتیوب TV که از قبل وجود داره، رقابت خواهد کرد.

برخی از ویژگی‌های احتمالی این پلتفرم جدید عبارتند از:

  • تمرکز بر محتوای زنده: طبق گزارشات، این برنامه شامل محتوای زنده و تعاملیه که می‌تونه شامل پخش‌های زنده، رویدادهای ورزشی و مسابقات بازی‌های ویدئویی باشه. ایلان سعی داره محدودیت های کمتری رو نسبت به یوتیوب در این پلتفرم اعمال کنه.
  • پشتیبانی از رمز ارز: برخی از شایعات حاکی از این است که این پلتفرم جدید ممکنه از ارزهای دیجیتال برای پرداخت به سازندگان محتوا و ارائه مشوق‌های به کاربران استفاده کنه. ایلان علاقه زیادی به رمز ارز داره و این احتمال وجود داره که حتی کشورهای تحت تحریم بتونن از این شبکه کسب درآمد کنند.
  • رابط کاربری یکپارچه: انتظار میرود که این برنامه با سایر پلتفرم‌های ایکس، از جمله توییتر، ادغام بشه و به کاربران امکان بده که به راحتی محتوای ویدئویی را به اشتراک بگذارن و کشف کنند.

با این حال، هنوز جزئیات زیادی در مورد این پلتفرم جدید مشخص نشده، از جمله تاریخ انتشار، نام رسمی و اینکه آیا در نهایت با یوتیوب در سراسر جهان رقابت خواهد کرد یا خیر. شایدم ایلان منصرف بشه! فعلاً باید منتظر باشیم و ببینیم که ایلان و شرکت ایکس چه چیزی در نظر دارند. ایلان علاقه زیادی داره وارد هر حوزه پولسازی بشه.

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x