بهترین فیلم‌های سال 2022

اگر به دنبال لیستی از بهترین فیلم‌های سال 2022 هستید تا در اوقات فراغت خود تماشا کنید، امروز تعدادی از بهترین فیلم‌های 2022 را به شما معرفی میکنیم.

این فیلم‌ها به زبان فارسی هم دوبله شده اند.

1. فیلم بتمن The Batman 

اگر به فیلم‌های ابرقهرمانی و فرنچایز بتمن علاقه دارید، نسخه جدید آن در سال 2022 منتشر شده است که بتمنی متفاوت از نسخه‌های قبلی است. این فیلم طرفداران و مخالفانی دارد اما در نوع خود جالب است. (قبلا در سایت نقد آن را نوشته‌ایم.)

2. فیلم مرد شمالی The Northman

اگر به دنیای وایکینگ‌ها علاقه دارید این فیلم که امتیاز خوبی هم در IMDb دارد را از دست ندهید. مرد شمالی نمایشی از دنیای خشونت بار قدیم و جادوست.

3. فیلم تاپ گان Top Gun: Maverick

نسخه جدید تاپ گان با بازی تام کروز توانست رکورد فروش را بشکند و به پرفروش‌ترین فیلم سال 2022 تبدیل شد. اگر به فیلم های اکشن علاقه دارید تاپ گان یک انتخاب عالی برای شماست. این فیلم از بهترین فیلم‌های سال 2022 میباشد.

top gun

4. فیلم آمبولانس Ambulance

فیلم آمبولانس با بازی جیک جیلنهال یک فیلم اکشن در مورد یک سرقت مسلحانه است. این فیلم صرفا یک اکشن خوش ساخت است و نباید انتظار داستان پیچیده ای از آن داشته باشید.

5. فیلم جنایات آینده

فیلمی ترسناک و علمی تخیلی است در مورد آینده ای که بشر توانسته است تغییراتی ژنتیکی در خود ایجاد کند. حالا با چالش های جدیدی در دنیای آخرالزمانی روبروست.

این فیلم تحسین بسیاری از منتقدان را برانگیخت.

فیلم جنایات آینده

6. فیلم ناوالنی Navalny

اگر به فیلم های مستند گونه علاقه دارید ناوالنی در مورد یک فرد سیاسی در روسیه است که به نظر میرسد توسط حکومت مسمومیت بیولوژیکی شده است.

7. آنچارتد Uncharted

این فیلم از روی یک بازی ویدیویی موفق با همین نام ساخته شده است. فیلمی به سبک ایندیانا جونز که تام هالند در آن بازی کرده است.

8. فیلم دکتر استرنج Doctor Strange in the Multiverse of Madness

جدیدترین نسخه از فیلم های دکتر استرنج با بازی بندیکت کامبربچ در سال 2022 منتشر شده است که علاقمندان به دنیای ابرقهرمانی و مارول حتما از آن خوششان خواهد آمد.

مطالب مشابه از ذهن آموز:
پاسخی بدهید