تغذیه و رژیم غذایی سالم

تغذیه نه تنها راه بقای جسم مادی بلکه راهی برای حمایت از جسم انرژی نیز می باشد. غذایی که میخورید میتواند با انرژی خود به التیام چاکراها کمک کند.

وقتی صحبت از سلامت میشود از آنجا که جسم انرژی شما به طور مستقیم با جسم مادی در ارتباط است، آنچه میخورید از اهمیت بالایی برخوردار است. حتی آبی که می نوشیم برسلامت ما تاثیر دارد.

دقت بیشتر در انتخاب آنچه که میخوریم می تواند تا حد زیادی به التیام بدن و افزایش ارتعاش انرژی چاکراها کمک کند.

به طور ایده آل، بدون زمانی که از طریق تغذیه حمایت میشود، بهترین عملکرد خود را داراست. غذاها می توانند التهاب آور باشند. برای مثال لبنیات و گلوتن ممکن است باعث التهاب پوست و گوارش شده و برای سلامت مفصل ها مضر باشند.

شکر نیز برای قسمتها و دستگاه های مختلفی از بدن مضر است. قندها در صورتی که بخش عمده ای از رژیم غذایی را تکشیل بدهند، می توانند بر روی بسیاری از ما تاثیر منفی بگذارند.

از سوی دیگر حذف غذاهای فراوری شده مانند آرد سفید و شکر سفید از رژیم غذایی راهی ساده برای بهبود سلامت می باشد. وقتی غذای سالم تری میخورید، غذاهایی که کمتر فراوری شده، برداشت پایدار داشته، فصلی، ارگانیک و محلی بوده و افزودنی های کمتری دارند، جسم مادی تان از آن سود میبرد.

سود بردن جسم مادی به سود بردن جسم انرژی منجر میشود.

خوردن غذای سالم از سلامت جسم مادی و جسم انرژی شما محافظت میکند. آگاهی در مورد اینکه کدام غذاها برای بدن شما مفید یا مضر هستند. به سلامت عمومی دستگاه های بدن کمک میکند.

برای مثال با افزایش رشد سلولی، رشد استخوان، ماهیچه، ارگان ها و سلامت غدد، عملکرد ذهنی، علاوه براین، تمام این ها برای جسم انرژی مفید هستند.

منبع: کتاب چاکرا درمانی – تالیف: مارگاریتا، آلکانتارا – ترجمه: مرضیه ناصرخانی

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x