جدیدترین بازی های پلی استیشن 5 کدامند؟

برخی از بازی های جدید کنسول پلی استیشن 5 که در سال 2023 منتشر شده یا به زودی منتشر خواهند شد از قبیل زیر هستند:

با سلام، این بینگ است. من می‌توانم به شما درباره جدیدترین بازی‌های پلی استیشن 5 کمک کنم. بر اساس جستجوی من، برخی از بازی‌های جدید و مورد انتظار پلی استیشن 5 که در سال 2023 منتشر خواهند شد عبارتند از:

  • Forspoken: یک بازی اکشن نقش آفرینی که داستان آن درباره یک زن جوان به نام فریا است که به دنیای فانتزی آتریا منتقل می‌شود. بازی قابلیت استفاده از قدرت‌های جادویی و حرکات آکروباتیک را دارد و از گرافیک بالا و موتور بازی Luminous Engine بهره می‌برد.
  • Resident Evil 4 Remake: یک بازسازی از بازی ترسناک و محبوب Resident Evil 4 که در سال 2005 منتشر شد. بازی داستان لئون اس. کندی را روایت می‌کند که برای نجات دختر رئیس جمهور آمریکا به روستایی در اسپانیا می‌رود. بازی از گرافیک و گیم‌پلی بهبود یافته و عناصر جدید برخوردار است.
  • Assassin’s Creed Mirage: یک بازی اکشن ماجراجویی که در دوران خلافت عباسیدان در قرون وسطای اسلام رخ می‌دهد. بازی شخصیت‌های تاریخی مانند هارون الرشید، جابر بن حیان، الخوارزمی و غیره را به تصویر می‌کشد. بازی از سبک RPG وپارکور Assassin’s Creed Odyssey و Valhalla الهام گرفته است.
  • Exoprimal: یک بازی تیرانداز سوم شخص که در دوران پس از زوال بشر رخ می‌دهد. بازی شما را در نقش گروه‌های مقاومت بشر قرار می‌دهد که باید در برابر حملات هایجان‌انگیر دایناسورها و سایبرگ‌های خطرناک بجنگید. بازی از سلاح‌های متفاوت و قابل سفارش سازگار است.
  • Stellar Blade: یک بازی نقش آفرین فضای خارج از زمین که در دوران آینده رخ میدهد. بازي شما را در نقش يك كاپيتان فضانوردي قرار ميدهد كه باید كشك های فضائي خود را به صورت دلخواه تغيير داده و به كشف منظومات خورشيدي، سيارات، ستارگان و كيك های فضائي بپردازيد. بازي از عناصر RPG، استكچاف، جنگ، تجارت و ديپلماسي پشتيباني ميكند.
مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x