خصوصیات اخلاقی و رفتاری متولدین ماه‌های مختلف سال

خصوصیات اخلاقی و رفتاری متولدین ماه های مختلف سال در این قسمت آورده شده است:

متولد فروردین:

آنها پرجنب و جوش، فعال و کمی عجول هستند. در کارهای متولدين فروردين ماه دخالت نکنيد آنها به دنبال ارضاي خواسته‌ها وتوقعات خود هستند و در اين زمينه، بسيار خودمحور و خودبين به شمار مي‌آيند. اگر دل کسی را به راحتی به دست بیاورند به همان راحتی هم از دست خواهند داد و تا ابد او را فراموش خواهند کرد. آنها از افراد وابسته خوششان نمی آید و به سمت افراد مستقل جذب میشوند. همچنین قادر هستند تا مدت های طولانی بدون هیچ مشکلی تنها بمانند.

در مقابل آنها، سربلند و مغرور ظاهر شويد و هميشه آنها را تحسين کنيد و به وجودشان افتخار نماييد.

آنها چندان انتقاد پذیر نیستند. اگر به درخواست‌هاي آنها، پاسخ منفي دهيد، بايد منتظر مشاهده واکنش‌هايي بسيار تند و غيرمنطقي از سوي آنها باشيد.

متولد اردیبهشت:

متولدين ارديبهشت تابع احساسات و عواطف درونيشان هستند و در عين حال به احساسات طرف مقابلشان نيز احترام کامل ميگذارند. از افراد دروغگو بیزار هستند. آنها افرادی وابسته هستند و همسری مثل خود میخواهند، اگر به گرفتن تصمیمی مجبور شوند از خود لجاجت نشان خواهند داد.

آنها به مواد خوراکی و غذا خوردن خیلی علاقه دارند.

آنها هميشه و در همه حال به ياد دوستانشان هستند و هر گز نميگذارند که آنها به حال خود رها شوند. بسيار سخاوتمند هستند، به خصوص نسبت به همسر و عزيزانشان.

بی ‌جهت و ناخالصانه آنها را تحسين نکنيد ؛ آنها در هنگام آغاز ارتباط ، بسيار کند و تدريجي پيش ميروند پس اگر صبر و حوصله به خرج دهيد، با صميميت و محبت عميق و ابدی آنها مواجه خواهيد شد.

متولد خرداد:

خردادی ها به سمت افراد فرهيخته و صاحب نظر جذب ميشوند ؛ آنها از راه هاي عجيب و پيش‌بيني نشده، به دنبال ارضاي خواسته‌هاي خود و دستيابي به محبت هستند. آنها باهوش و علاقمند به کارهای فکری هستند.

براي راه يافتن به قلب آنها، بايد سخت تلاش کنيد، اگر مايليد ارتباطتان را با آنها حفظ کنيد، بايد گاه و بيگاه آنها را به حال خود رها کنيد و در حقيقت، آنها را از آزادی طبيعی‌شان محروم نسازيد. همچنین به داشتن دوستان متعدد و ارتباطات متفاوت علاقمند هستند.

هميشه چيزهاي تازه و جديدي برايشان فراهم آوريد تا دچار يکنواختي در يک ارتباط نشوند، در غير اين صورت به محض کسل شدن از طرف مقابلشان دل زده ميشوند و آن ارتباط را قطع ميکنند.

متولد تیر:

متولدين تير ماه به دنبال عشق و محبت خالص، حقيقي و ابدي هستند. آنها از دريافت گل و هداياي مختلف لذت زيادی ميبرند ؛ به آنها توجه زيادي نشان دهيد. آنها دوست دارند ساعات طولانی را با عزیزانشان سپری کنند.

آنها افرادی حساس و گاهی خجالتی هستند. هرگز آنها را دست نياندازيد و مسخره‌شان نکنيد چون ممکن است شوخي‌هاي شما را خيلي جدي بگيرند و احساساتشان خدشه‌دار شود.

اکثرا افرادی مادی گرا و پول دوست هستند و اگر موقعيت و شرايط مناسب در اختيار آنها قرار بگيرد، ممکن است برخي مواقع خاص تبديل به افرادي فريب کار شوند.

متولد مرداد:

مردادی ها عاشق دريافت هديه و توجه هستند. متولدين مرداد ماه براي ارضاي خواسته‌هاي خود مايلند همیشه مورد تاييد و تحسين قرار بگيرند و در معرض دید و توجه باشند.

آنها افرادي پر جنب وجوش و فعال هستند، از اين رو ساعات خوابشان کمتر از حد معمول است.

آنها اغلب از غرور و تکبر کاذبي برخوردارند. در ارتباط با آنها باید دیگران مطیع و فرمانبردار باشند و اگر شخص متقابل فردی خودرای باشد ارتباط او با مردادی ها به مشکل میخورد. اگر به آنها بی اعتنایی و بی توجهی نشان داده شود فورا دچار حسادت و احساسات منفی میشوند.

متولد شهریور:

شهريوری ها و يک زندگي آرام و بدون ماجرا را ترجیح میدهند و زیاد دوست ندارند در مرکز توجه باشند. متولدين شهريور ماه براي رسیدن به خواسته‌هاي خود با احتياط کامل، سنجيده، عقلاني و تدريجي عمل ميکنند. آنها افرادی وظیفه شناس و دقیق هستند. از شلوغی و بی نظمی بیزارند و محیط زندگی شان را همیشه مرتب و تمیز نگه میدارند. همچنین روی برنامه غذایی خود حساس هستند. افرادی سودجو و دوراندیش هستند.

برای ماندن با آنها باید ثابت کنید که صمیمی ترین و بهترین دوستشان هستید.

متولد مهر:

متولدين مهرماه براي ارضاي خواسته‌هاي خود به دنبال ابراز علاقه‌هاي آتشين و صميمانه هستند و از محيط هاي رمانتيک و خيال‌انگيز لذت ميبرند. اگر ميخواهيد راهي به قلب آنها باز کنيد، بايستي ميزان علاقه‌تان را نسبت به انواع هنرها و موسيقي افزايش دهيد، در اين صورت مورد تحسين آنها خواهيد گرفت .

آنها افرادی صلح جو و منطقی هستند. معمولا افراد ساده و بی آلایشی هستند.

آنها بايد براي گرفتن هر تصميمي مدت زيادي فکر کنند و به زمان زيادي در اين زمينه نياز دارند، به همین خاطر برخی کارها را پشت گوش می اندازند.

متولد آبان:

آباني ها سريع دل بسته و سريع دل ميکنند ؛ متولدين آبان ماه براي ارضاي خواسته‌هاي خود گاهي نسنجيده و آني عمل ميکنند. آنها معمولا خواهان عشق در يک نگاه هستند و به سرعت عاشق ميشوند.

آنها برای درد و دل افراد مناسبی هستند. آنها عاشق سفر و تفریح هستند. به موسیقی علاقه دارند و دوست دارند در حین کار موسیقی بشنوند.

اکثرا به ماوراءالطبیعه اعتقاد و علاقه دارند و افرادی کنجکاو و رازدار هستند.

متولد آذر:

متولد آذر عاشق پياده روی و سفرهای کوتاه هستند. باید به آنها آزادی داده شود و مانع پیشرفتشان نشد. اهل شوخی و لطیفه گویی هستند و از افراد شاد و پرتحرک خوششان می آید و از افراد غمگین و افسرده خوششان نمی آید.

آنها از فضاهاي کوچک، محدود و سربسته بدشان مي‌آيد ؛ هرگز آنها را با عجله و شتاب زده وادار به انجام کاري نکنيد، آنها براي انجام هر کاري به زمان نياز دارند و بايستي با آرامش خاطر کامل هر کاري را صورت دهند.

معمولا افرادی خوش شانس و ولخرج هستند. عاشق تنوع و اهداف عالی هستند.

متولد دی:

متولدین دی ماه از افراد بدقول متنفر هستند. سر و وضع ظاهري براي آنها، از اهميت خيلي زيادي برخوردار است، از اين رو براي راه يافتن به قلبشان بايد دريابيد که چه چيزي را دوست دارند و سپس خود را به آن شکل در آوريد.

آنها در پذيرفتن هر گونه مسئوليت و تعهدي، بسيار کند عمل ميکنند. اما زمانی که کاری را قبول کنند به آن اهمیت زیادی می دهند.

در مهمانی ها و در جمع همیشه به رفتار خود و اطرافیانشان خیلی دقت میکنند. آنها افرادی محتاط و با سیاست هستند.

متولد بهمن:

بهمنی ها حساس و نکته سنج هستند. اهل پیشرفت و ماجراجویی هستند و از چیزهای پیش بینی نشده لذت میبرند و دوست دارند گاهی غافلگیر شوند. اکثر آنها آزادی خواه و بلند پرواز هستند.

آنها از صحبت و گفتگو لذت ميبرند، پس در هنگام صحبت‌شان، آنها را تشويق به ادامه دادن کنيد.

در هنگام صحبت از آنها حسابي مراقب سخناني باشيد که به زبان مي‌آوريد، چون بيش از حد حساس و نکته‌سنج هستند و هرگز در پی عوض کردن عقيده آنها بر نياييد، چون آنها ميتوانند بسيار سرسخت و يکدنده شوند.

متولد اسفند:

متولد اسفند زیاد تغيير عقيده میدهند و از اين شاخه به آن شاخه ميپرند و گاهي اوقات رفيق نيمه راه ميشوند. آنها از تماشاي فیلم و تئاتر و بازديد از موزه‌ها لذت ميبرند و اين مکان‌ها در واقع پاتوق مورد علاقه‌شان محسوب ميشود. آنها حساس و رویایی هستند.

آنها برای یافتن نیمه گمشده خود خیلی تلاش میکنند و معمولا زندگی معنوی را به زندگی مادی ترجیح میدهند.

آنها به حساب و کتاب های مالی علاقه ای ندارند و ترجیح میدهند این کارها را به شخص مورد اعتماد دیگری بسپارند.

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x