روغن تراپی چیست؟

روغن تراپی یک روش التیام بخشی باستانی است که شامل استفاده از روغن های طبیعی و ترکیبی که معمولا معطر هستند و در بسیاری از گیاهان وجود دارند با اهداف درمانی میشود.

از زمان کشف فواید درمانی گل و گیاهان خاص، مردم روش هایی را برای استفاده از آنها در زندگی روزمره خود یافتند. برای مثال با اضافه کردن آنها به غذاها، ساخت داروها، قرار دادن آنها روی زخم  و تقطیر آنها.

بسیاری از مردم می دانند که روغن ها عطر و بوی خوشایندی دارند، اما روغن ها همچنین دارای انرژی هم هستند. روغن تراپی می تواند به ما در تغییر وضعیت از حالتی که احساسات در آن مغلوب کننده هستند به حالتی که میتوانیم در آن نفس راحتی بکشیم و با آرامش قدم بعدی را برداریم، کمک کننده باشد.

روغن تراپی همچنین در فعالیت های بدنی ، به آزاد سازی تنش درون ماهیچه ها و التیام انواع خاصی از درد نیز کمک میکند.

هنگام استفاده از روغن ها بر روی بدن، خصوصا آنهایی که به تنهایی می توانند به پوست آسیب بزنند، باید با روغن های حامل ترکیب شوند.

روغن جوجوبا روغن مناسبی برای استفاده است که براحتی در مغازه های محلی یافت میشود. می توانید تاثیر التیام را با ترکیب مدیتیشن بلافاصه پس از روغن درمانی افزایش بدهید. موارد استفاده از روغن ها بیش از عطر خوشایند آنهاست.

روغن ها به جسم انرژی و جسم مادی ما دسترسی پیدا میکنند و معمولا آنها را باهم هماهنگ کرده و در سطوح مختلف التیام می بخشند. این روش به راحتی قابل دسترس می باشد.

منبع: کتاب چاکرا درمانی – نوشته: مارگاریتا آلکانتارا – ترجمه: مرضیه ناصرخانی

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x