معتبرترین منابع آنلاین برای یادگيرى زبان انگليسى کدام است؟

معتبرترین منابع آنلاین برای یادگیری زبان انگلیسی ممکن است بستگی به سطح، هدف و شیوه یادگیری شما داشته باشد. اما برخی از منابع آنلاین رایگان که توسط سازمان‌های معتبر و متخصص در زمینه آموزش زبان انگلیسی ارائه شده‌اند عبارتند از:

  • BBC Learning English: این وب‌سایت پر از فعالیت‌ها، ویدیوها، پادکست‌ها و مقالات است که با هدف تقویت مهارت‌های شنیداری، خواندن، نوشتن و صحبت کردن در زبان انگلیسی برای سطوح مختلف طراحی شده‌اند. شما می‌توانید لغات رایج و عامیانه، قواعد دستوری، نکات تلفظ و فرهنگ آمریکایی را در این وب‌سایت یاد بگیرید.
  • The British Council: این وب‌سایت نیز مانند BBC Learning English، دارای فعالیت‌ها و برنامه‌های گوناگون است که به تقویت زبان انگلیسی شما کمک می‌کند. برخی از فعالیت‌های این وب‌سایت براساس سطوح مختلف زبان آموزها دسته‌بندی شده‌اند که این سطح‌بندی براساس مرجع مشترک اروپایی یادگیری زبان (CEFR) است. شما می‌توانید گرامر، واژگان، تلفظ و مکالمه را در این وب‌سایت تمرین کنید.
  • Cambridge English Online: این وب‌سایت توسط دانشگاه کمبریج پشتیبانی می‌شود و دارای منابع آموزش زبان انگلیسی برای همه سطوح و هدف‌ها است. شما می‌توانید فعالیت‌های چالش برانگیر، تست‌های رایگان، بازی‌های جذاب و دوره‌های خودآموز را در این وب‌سایت پیدا کنید. همچنین، شما می‌توانید تلفظ خود را با استفاده از تمرین های صوتی بهبود بخشید.
مطالب مشابه از ذهن آموز:
پاسخی بدهید