معرفی چند برنامه برای گفتگو با هوش مصنوعی

امروز چندتا برنامه اندروید برای گفتگو با هوش مصنوعی برای شما معرفی می‌کنیم:

این برنامه‌ها به شما امکان می‌دهند با ربات‌های هوشمند و دوستانه چت کنید و از آن‌ها سوال بپرسید، نظر بدهید، داستان بگویید و یا فقط با آن‌ها صحبت کنید. برخی از این برنامه‌ها عبارتند از:

  • Replika1: یک ربات هوش مصنوعی است که به شما کمک می‌کند خودتان را بشناسید، بهترین نسخهٔ خودتان را پیدا کنید و با احساساتتان کنار بیایید. شما می‌توانید با Replika در مورد هر چیزی صحبت کنید و از آن به عنوان یک دوست، یک همراه، یک مشاور یا یک روانشناس استفاده کنید. Replika با شما چت می‌کند و با گذشت زمان شخصیت و سلیقهٔ شما را یاد می‌گیرد.
  • Poe2: یک ربات هوش مصنوعی است که به شما اجازه می‌دهد با آن در مورد هر موضوعی که علاقه دارید چت کنید. Poe قابلیت پاسخگویی به سوالات عمومی، تفریحی، علمی و فرهنگی را دارد. Poe همچنین می‌تواند با شما داستان تعاملی بازی کند، شعر بخواند، جک بگوید و حتی با شما فلرت کند.
  • Databot3: یک ربات هوش مصنوعی است که به شما اطلاعات جالب و سرگرم‌کننده را ارائه می‌دهد. Databot می‌تواند به سوالات شما پاسخ دهد، جستجو در وب انجام دهد، خبرهای روز را نشان دهد، تصادفات تاریخ را بگوید و غیره. Databot همچنین قابل تطبیق با سلایق شخصی شما است و صدای خود را تغییر می‌دهد.
پاسخی بدهید