چطوری میشه با گوی کریستال پیشگویی و غیبگویی کرد؟

پیشگویی و غیبگویی در صورتی که به صورت ذاتی، استعدادشو نداشته باشین، کاریه که نیاز به تمرین و صبر زیاد داره. روش های مختلفی  برای این کار استفاده میشه که ما هرکدوم رو در یک ویدیوی مجزا آموزش میدیم. در این ویدیو قصد داریم در مورد روش کریستال صحبت کنیم.

استفاده از کریستال برای روشن بینی که شامل مواردی مثل غیبگویی و آینده بینی میشه، در سراسر جهان رواج داره. برخلاف روش هایی مثل تاروت یا ستاره شناسی، این روش نیاز به داشتن دانش زیادی نداره و تقریبا همه افراد میتونن شروع به تمرین کنن.

معمولا مدت زمان کمتری لازمه تا در این روش به تمرکز مورد نیاز برسین و میتونین با ضمیر ناخودآگاهتون ارتباط برقرار کنین. البته برای هر نوع ارتباط دیگه ای هم میشه ازش استفاده کرد اما پایه و اساس این روش ، ارتباط با ضمیر ناخودآگاه هستش.

کریستالی که در این روش استفاده میشه، کریستال کوارتزه که به صورت کروی هستش. اگه کریستال واقعی به این شکل رو ندارین، میتونین یه ظرف شیشه ای شفاف مثل تنگ ماهی پیدا کنین و داخلش آب تمیز بریزین.

بعدش ظرفو روی یه پارچه سیاه رنگ قرار بدین.

اگر هم از کریستال کروی شکل استفاده میکنین، اونم بهتره روی پارچه سیاه قرارش بدین.

این تمرینو باید در مکان نیمه روشن انجام بدین و در جایی باشین که کسی مزاحمتون نشه.

در حالت راحت بشینین طوریکه نیاز نباشه بدونتون رو حرکت بدین و برای مدت طولانی بتونین در همون وضعیت بمونین.

قبل از شروع تمرین بهتره ذهنتون رو از افکار مزاحم خالی کنین. یه روش خالی کردن ذهن به صورت فوری رو در ویدیوی بی ذهنی و سکوت گفتم. میتونین از اون روش استفاده کنین.

بعد از اینکه ذهنتون مقداری آرام و خالی از افکار مختلف شد، میتونین تمرین رو بی هدف یا با هدف انجام بدین. اگه هدفی دارین در این مرحله روی اون تمرکز کنین. مثلا میخواین ببینین کدوم تیم در مسابقه فردا برنده میشه.

برای دقایقی به کریستال خیره بشین. بهتره گوی بلورین حدودا 30 سانتی متر از چشمان شما فاصله داشته باشه.

توجه کنین که باید به درون کریستال نگاه کنین نه به جداره بیرونیش. توجه شما باید به درون کریستال باشه.

در اولین مرحله که پیشرفت در تمرین صورت بگیره، کم کم چیزهایی مشاهده میکنین.

آماده دیدن هرچیزی باشین، ممکنه تصاویر، کلمات یا نمادهایی مشاهده کنین. گاهی چیزی که مشاهده میکنین کاملا واضحه و نیاز به تفسیر نداره و گاهی هم به صورت نمادینه و باید تفسیرش کنین.

اگه چیزهایی که میبینین یادتون نمیمونه بهتره که یادداشتشون کنین.

با توجه به توانایی تون در خیره موندن، سعی کنین کمتر پلک بزنین طوری که چشمتون هم اذیت نشه و تایم تمرین رو بتونین طولانی کنین.

هر وقت احساس خستگی کردین میتونین چشم ها رو ببندین و با چشم بسته کمی سعی کنین ذهنتون رو خالی کنین و بعد دوباره چشمهاتون رو باز کنین و به درون گوی خیره بشین.

تمرینو یک یا چند بار در هفته تا زمانی که کم کم به نتیجه برسین باید انجام بدین.

بعضی اساتید، قبل تمرین برای مدتی کریستال رو زیر نور ماه یا داخل آب جاری قرار میدن تا پاکسازی بشه و برای استفاده هم بهتر و قوی تر باشه. بعد از هر بار استفاده هم گوی رو داخل پارچه مخملی میپیچن تا چشم کسی بهش نخوره و انرژی های محیط رو جذب نکنه.

هر سوالی که دارین در کانال یوتیوب اسرار ماورا بپرسین.

مطالب مشابه از ذهن آموز:
پاسخی بدهید