آموزش‌های رایگان اسرار ذهن

چگونه فایل سابلیمینال صوتی بسازیم؟ | آموزش ساخت سابلمینال

آموزش ساخت سابلیمینال

همانطور که در مقالات دیگر توضیح دادیم فایل های سابلیمینال یک سری جملات مثبت هستند که با یک موسیقی میکس شده اند. البته میتوان از موسیقی با کلام هم برای ساخت آنها استفاده کرد یا اینکه به هر نحوی این جملات تلقینی را در آن مخفی کرد اما به طور کلی فایل های سابلیمینال صوتی به دو گروه تقسیم میشوند:

نوع اول :

شما جملات را در پس زمینه موسیقی می شنوید.

ساخت فایل‌های سابلیمینال نوع اول آسان است و شما باید جملات مورد نظر خود را ضبط کنید، سپس از طریق نرم افزارهای میکس صدا و ویرایش فایل های صوتی، جملات را با یک آهنگ میکس کنید.

شما میتوانید از نرم افزارهایی مانند: Adobe Audition استفاده کنید.

برای ساخت جملات باید توجه داشته باشید که از نوع مثبت باشند. در مورد ساخت این گونه جملات قبلا در مقاله زیر توضیح داده ام:

راهنمای ساخت جملات تلقینی مثبت | اصول تلقین

نوع دوم:

در این نوع سابلیمینال ، فایل های صوتی مربوط به جملات تلقینی تغییر فرکانس داده میشوند تا شما متوجه آنها نشوید. البته این به آن معنا نیست که این جملات وارد ذهن شما نشده اند.

به عنوان مثال مدارهای الکترونیکی وجود دارند که یک فرکانس خاص را که خارج از دامنه شنوایی انسان است منتشر میکنند، اگر کسی در برابر فرکانس این مدارها قرار بگیرد صدایی متوجه نمیشود اما حالش بد میشود.

تاثیر سابلیمینال های نوع دوم از نوع اول بیشتر است چون وقتی شما ندانید که چه جملاتی قرار است بشنوید در برابر آن گارد نمیگیرید و ذهن شما مانع آن نمیشود.

به عنوان مثال اگر کسی بخواهد شما را ترغیب به خریدن چیزی کند و ابتدای صحبتش قصد و منظورش را به شما بگوید و شما هم تک تک جملاتش را بشنوید، به خاطر باورهایی که دارید، در برابر هر کدام از جملات او ممکن است مقاومت کنید و انواع قضاوت ها را انجام خواهید داد اما اگر شما ندانید که چه چیزی به شما تلقین شده است، احتمال اینکه تحت تاثیر تلقین قرار بگیرید بیشتر است.

یک مثال دیگر در این زمینه پوستر تبلیغاتی جرج دبلیو بوش است که در آن یک پیام پنهان قرار داده شده بود که مردم را ترغیب کنند به او رأی بدهند. این پیام با نگاه به پوستر قابل تشخیص نبود اما وارد ذهن میشد.

برای ساخت سابلمینال نوع دوم به نرم افزارهای پیشرفته تر و البته دانش بیشتری نیاز دارید.

در کل من به شما توصیه نمیکنم که خودتان سابلیمینال بسازید، چون حتی اگر شما نوع دوم را بسازید باز هم به خاطر اینکه از محتوای پیام ها باخبر هستید، انگار نوع اول را ساخته اید.

به همین خاطر بهتر است شخص دیگری برای شما سابلیمینال بسازد.

میخواهید بیشتر بدانید؟ ↙

اعتماد نکردن به افراد و یافتن حقیقت

ایمان صدیقی

روش‌های عمیق‌ کردن هیپنوتیزم

ایمان صدیقی

دانلود آهنگ مطالعه و تقویت تمرکز

ایمان صدیقی

آموزش روش لایتنر به ساده ترین شکل

ایمان صدیقی

ماجرای کشف تلقین به خود توسط امیل کوئه

ایمان صدیقی

معرفی کارت های تست رورشاخ

ایمان صدیقی
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x