5 ارز دیجیتال که در آینده به احتمال زیاد رشد خوبی خواهند کرد!

اگر در زمینه ارزهای دیجیتال فعال هستید و قصد دارید یکی یا چندتا از این ارزها را خریداری کرده و نگه دارید، امروز 5 تا از آنها را معرفی میکنم که به نظر میرسد در آینده رشد خوبی خواهند داشت. البته در نهایت تصمیم گیری در مورد این ارزها با خودتان است و اینجا فقط یک تحلیل و پیش بینی انجام شده است که ممکن است کاملا درست نباشد.

برای خرید این ارزها از صرافی های آنلاین داخلی و خارجی می توانید استفاده کنید و پس از خرید، در صورتی که کارمزد آن ارز زیاد نباشد میتوانید به کیف پول خود انتقال بدهید.

هر ارز کیف پول مختص به خودش را دارد و همچنین میتوانید از کیف پول های همه کاره مانند اتمیک استفاده کنید که در این صورت میتوانید تمام ارزهایی که خریده اید را به آن انتقال بدهید. البته همانطور که گفتم باید حواستان به کارمزد انتقال باشد، چون برخی ارزها کارمزد بالایی دارند و انتقال آنها برای مبالغ کم به صرفه نیست و بهتر است در همان حساب صرافی تان بمانند.

1- کاردانو

من این ارز را زمانی که هزارتومان بود خریدم و اکنون در زمان نگارش این مقاله حدودا 30 هزارتومان شده است. این ارز دیجیتال با نماد ADA پشتوانه قوی دارد و برنامه های خوبی هم دارد و قصد دارد حسابی رشد کند و رقیب بیت کوین شود.

2- یونی سواپ

اکنون حدودا 30 دلار است و نماد آن UNI می باشد. بر روی شبکه اتریوم ایجاد شده است به همین خاطر سرعت و امنیت خوبی دارد. این ارز قابلیت استخراج هم دارد و در سال 2018 ساخته شده است.

3- ترون

ترون یکی از ارزهای بسیار رایج است. تیم ترون مدعی است که با عبور از ظرفیت شبکه بیت کوین، و اتریوم به بازدهی بالایی رسیده و می‌تواند همواره در هر ساعتی از شبانه روز، ۲۰۰۰ تراکنش در ثانیه را مدیریت کند. 

این ارز توسط یک کارآفرین چینی در سال 2017 ساخته شد و به سرعت رشد کرد. به نظر میرسد در آینده به قیمت بالاتری دست پیدا کند.

4- بیت تورنت

بیت تورنت که اکثرا نامش را با یک نرم افزار دانلود فایل میشناسند، توکن خود را بر روی شبکه ترون ایجاد کرد و یک ارز تازه کار محسوب میشود اما استقبال خوبی از آن شده است و ممکن است در آینده به قیمت بالایی دست پیدا کند.

این ارز در سال 2018 ایجاد شده است.

5- بایننس کوین

ارز ایجاد شده توسط صرافی مشهور بایننس میباشد و تا به حال رشد خیلی خوبی داشته، با این حال به نظر میرسد هنوز هم جای رشد دارد و با توجه به برنامه های سازنده آن، ممکن است قیمت های بالایی را تجربه کند.

توجه داشته باشید که فعالیت در بازار رمزارزها همراه با ریسک است و باید با احتیاط لازم و با سرمایه ای که نیاز چندانی به آن ندارید وارد این بازار شوید.

 

من پیشنهاد میکنم با توجه به قیمت ترون و بیت تورنت و میزان کارایی و محبوبیت آنها، حتما یکی از این دو ارز را در سبد خود داشته باشید.

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x