آموزش روشن بینی و شهود ذهنی

اکثر ما گاهی اوقات از وقایعی که خبر نداشته ایم از طریق شهود ذهنی باخبر شده ایم. ما در این آموزش در مورد توانایی‌های ذهنی صحبت میکنیم، نه جادو یا علوم غریبه. شما نیز کم و بیش آن را تجربه کرده اید. مثلا در دوران مدرسه موقعی که معلم قصد داشته است سوال بپرسد، به دلتان افتاده است که اکنون نام شما را صدا میزند و همینطور هم میشود، یا اینکه به یاد دوستی می افتید و او ناگهان با شما تماس میگیرد.

در اینجا لازم است من دو نکته را بیان کنم:

اول اینکه هیچ کسی در دنیا وجود ندارد که از همه وقایع آینده باخبر باشد. براحتی این را میتوان در مورد مدعیان تست کرد. (بنابراین چنین انتظاری نداشته باشید.)

دوم این که شما نباید زندگی تان را براساس این چیزها بنا کنید و نباید به صورت صددرصدی روی آن حساب کنید. این فقط یک تمرین و تجربه ذهنی است.

شما در زندگی از طریق حس ششم از برخی اتفاقات زودتر باخبر میشوید و اگر تمرینات روشن بینی را انجام بدهید تعداد آن بیشتر خواهد شد.

البته روشن بینی فقط مربوط به اتفاقات آینده نیست. در واقع با خبر شدن از اتفاقاتی که مربوط به زمان‌های دیگر هستند یا پیدا کردن پاسخ سوالاتتان هم جزو روشن بینی محسوب میشوند، البته باز هم یاد آور میشوم که آموزش های ما بر اساس پرورش توانایی‌های ذهنی انسان است. شبیه کسی که حافظه خود را تقویت میکند.

بسیاری از دانشمندان پاسخ سوالات خود را در حالت آرامش فکری شدید، سطح آلفا و یا در خواب و رویا یافته اند.

آموزش روشن بینی

مشخصات فایل: جزوه PDF + جزوه تکمیلی PDF + فایل صوتی سابلیمینال فارسی MP3

کلاس A

(بعد از دانلود از حالت فشرده RAR خارج کنید.)

پاسخی بدهید