آیا سریال عامل ناشناخته را دیده بودید؟

سریال عامل ناشناخته با نام انگلیسی Psi Factor: Chronicles of the Paranormal یک سریال پرطرفدار بود که در اواسط دهه 80 از شبکه 3 پخش میشد.

این سریال 88 قسمت دارد و در ژانر علمی تخیلی ساخته شده بود.

ماجرای سریال مربوط به یک سازمان است که با کمک تجهیزات علمی سعی دارند توضیحی برای پدیده های عجیب و غریب و غیرعادی پیدا کنند.

 این داستان ها برگرفته از پرونده هایی واقعی اعلام می‌شدند که در ادارهٔ تحقیق و رسیدگی علمی (O.S.I.R) ثبت شده اند. این اداره یک سازمان خیالی است، اما برخی از مردم با توجه به توضیحاتی که دَن آیکروید در ابتدا و انتهای هر قسمت می‌داد، تصور می‌کردند این اداره وجود خارجی دارد.

سریال توسط کشور کانادا ساخته شده بود.

در زیر ، موسیقی تیتراژ ابتدایی این سریال را میتوانید بشنوید:

سازندگان این سریال سعی کرده اند اتفاقاتی که در هر اپیزود رخ میدهد را تا حد امکان واقعی جلوه بدهند، همین امر ممکن است باعث القای حس ترس به مخاطب بشود چرا که بر خلاف سایر فیلم های تخیلی بیننده احساس میکند این اتفاقات ممکن است برای خودش هم پیش بیاید.

 استقبال تماشاگران تلویزیونی از فصل اول مجموعه در سال ۱۹۹۶ به قدری زیاد بود که سازندگان و خالقان آن را واداشت تا ۳ فصل دیگر آن را تا سال ۲۰۰۰ تولید کنند. موفقیت عامل ناشناخته باعث شد تا ۸۸ اپیزود از آن تولید و روی آنتن تلویزیون برود.

اگر به دنبال سریالی شبیه عامل ناشناخته هستید، فیلم های پرونده‌های مجهول و سریال فرینج تا حدودی شبیه این سریال هستند.

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x