درباره سایت

ایمان صدیقی
فضا سیاه چاله
ایمان صدیقی موسس سایت ذهن آموز

سایت ذهن آموز با هدف ارائه سرگرمی‌های فکری و آموزشی، تحقیق و پژوهش و ارائه روش‌ها و تکنیک‌های مفید در زمینه موفقیت، تمرکز، حافظه و ذهن در تاریخ 1 بهمن 1398 کار خود را آغاز کرد.

قبل از راه اندازی سایت ذهن آموز ، سایت قبلی من (اسرار ماوراء) با 4 سال فعالیت مداوم و بیش از 5 هزار عضو و بیش از 15 هزار کامنت باعث شد تجربیات زیادی کسب کرده و محصولات با‌کیفیت و متفاوتی را ابداع کنیم.

در سایت ذهن آموز شایعات شبکه‌های مجازی و اینترنت را از نظر علمی به صورت دقیق بررسی میکنیم و همچنین مطالب آموزشی در زمینه‌های پرورش ذهن و مهارت های فردی‌، پرورش خلاقیت و ارائه ایده‌های جدید، موفقیت و انگیزشی و توسعه کارآفرینی ارائه میکنیم و در زمینه‌های علمی مشورت و همفکری میکنیم.

من ایمان صدیقی هستم. مخترع و پژوهشگر، نویسنده، محقق، شعبده‌باز و منتالیست، آشنا به هیپنوتیزم، طراحی سایت، سئو، کانتنت مارکتینگ، دیجیتال مارکتینگ، کپی‌رایتینگ ، امنیت شبکه، الکترونیک، رباتیک، تعمیرات موبایل، برنامه‌نویسی و برخی علوم دیگر… | سعی میکنم هم به خودم هم به دیگران کمک کنم.

ایمیل شخصی من جهت ارائه پیشنهادات و انتقادات :

imanseddighi@yahoo.com

برخی مدارک و سوابق علمی:

همچنین من با نام هنری ایمان عجیب، نمایش‌هایی اجرا میکنم که اگر علاقمند به نمایش‌های تلنت و شگفت انگیز هستید می‌توانید در سایت آپارات نمایش‌های من را ببینید:

پیج ایمان عجیب