کتاب اثر آیندگان | یک نظریه جدید علمی

کتاب اثر آیندگان ایمان صدیقی

کتاب اثر آیندگان یک نظریه جدید علمی و جنجالی است که حاصل چندسال تحقیقات و پژوهش‌های من است. در آن زمان به دقت نشریات علمی مانند New Scientist و دانشنامه‌ها و کشفیات باستان شناسی را بررسی میکردم و پی بردم که ممکن است سفر به گذشته انجام شده باشد و تغییراتی در جهان به سبب این سفرها رخ داده باشد.

این کتاب در سال 1399 چاپ شده و علامندان میتوانند آن را تهیه کنند.

 

روش‌های خرید کتاب اثر آیندگان:

کتاب اثر آیندگان دیجی کالا     پی دی اف اثر آیندگان  

یا خرید مستقیم از خود من (با تخفیف ویژه):

دوستانی که مایل به دریافت کتاب از طریق سایت هستند، با ایمیل من در تماس باشند: imanseddighi@yahoo.com

 

 

 

بخشی از کتاب اثر آیندگان:

بسیاری کنجکاوند بدانند چطور انسان‌های غارنشین توانستند به انسان توانمند امروزی تبدیل شوند؟

چگونه تمدن‌های باستانی به پیشرفت‌های عظیم دست یافتند و پیشینیان ما دانش و مهارت لازم را چگونه کسب کردند؟

در حالیکه انسان قرن بیست و یکم احساس میکند به اوج پیشرفت و شکوه تمدن انسانی رسیده است اگر در برابر آثار تمدن‌های باستانی قرار بگیرد احساس کوچکی و ناتوانی میکند.

اغلب مردم سیر پیشرفت و تکامل بشر را کاملا صعودی در نظر میگیرند، اما کشفیات باستان شناسی این موضوع را رد میکنند.

چطور چند هزار سال پیش مصریان باستان عمل جراحی مغز را انجام میدادند؟

چرا نشان‌هایی از جنس آلومینیوم با قدمت دوهزار سال پیش در چین یافت شده است؛ درحالی که بشر 300 سال است که به آلومینیوم دست یافته است!؟

چرا در برخی بیابان‌های جهان نوعی سنگ به نام تکتایت یافت شده که این سنگ‌ها پس از انفجار بمب اتم روی شن‌های صحرایی تولید میشوند اما قدمت این سنگ‌ها به چند هزار سال میرسد!؟

و از همه مهمتر اینکه چرا چنین مواردی در آن دوران رایج نبوده و به دفعات کم اتفاق افتاده است؟

در همه تمدن‌های باستانی، خدایان و الهه‌هایی قدرتمند وجود داشته‌اند که همه کارها تحت امر آنها انجام میشد. آیا این موجودات کاملا زاییده ذهن بشر بوده‌اند؟

امروزه برخی معتقدند که آنان ممکن است موجوداتی هوشمند از سیارات دیگر بوده باشند، اما من این گفته را رد کرده و نظریه جدیدی را مطرح کرده‌ام.

به نظر من این خدایان باستانی که برخی تمدن‌های بشری را شکل داده‌اند، ممکن است متعلق به گذشته نباشند و نه موجوداتی ماورایی یا فضایی، بلکه کاملا انسان باشند! انسان‌‌هایی که از آینده به زمان گذشته رفته‌اند.

برای اثبات نظریه‌ام آثار باستانی و افسانه‌های کهن را به دقت بررسی و تفسیر کرده‌ام.

همینطور این نظریه از دید علمی نیز مورد بررسی قرار گرفته است. این کتاب برخلاف سایر نظریه‌هایی که درباره توجیه اسرار جهان باستان ارائه شده‌اند فقط به گذشته مربوط نمی‌شود و پذیرفتن آن آینده را نیز تحت تاثیر قرار میدهد و با خواندن آن به رازهای کشف نشده‌ بسیاری پی می‌برید.

در این کتاب درک من از بعد چهارم و ماهیت زمان شرح داده می‌شود و ابهام‌ها و تناقض‌های مهمی که درباره سفر در زمان وجود داشته است کاملا پاسخ داده میشود.

برای برخی شاید فرضیه مطرح شده در این کتاب در ابتدا غیرممکن به نظر برسد اما کافیست به خواندن کتاب ادامه بدهند چون اسناد و دلایل محکمی برای درستی این نظریه ارائه می‌شوند.

برخی شاید ایده اصلی را تکراری بدانند اما بدون شک نتایج و ادعاهای مطرح شده در رابطه با این نظریه برای همه کاملا جدید و غافلگیرکننده خواهد بود…

#شواهد_سفر_در_زمان  #نظریه_سفر_در_زمان #سفر_به_گذشته

عرضه شده در: