پکیج کامل امواج مغزی نابغه + هدایا (کیفیت اصلی)

پکیج امواج مغزی نابغه یک محصول خارجی مشهور در زمینه تقویت ذهن است که باعث تقویت خلاقیت، افزایش هوش، افزایش تمرکز، رسیدن به آرامش و بسیاری از موارد دیگر میشود.

در ساخت این مجموعه از باینورال بیتس‌ها ، فرکانس‌ها و موسیقی‌های بیکلام استفاده شده است و میتواند ذهن شما را وارد حالت های مختلف از جمله آلفا کند.

روش استفاده از امواج مغزی نابغه :

برای استفاده از این محصول  فقط کافیست با هدفون یا هندزفری به فایل‌های صوتی هر بخش گوش کنید.

شما باید هر روز به فایل مورد نظرتان گوش کنید، روزی یک بار کافی است اما میتواند کمتر یا بیشتر هم باشد.

قبل از تهیه این محصول میتوانید مطلب زیر را بخوانید:

موسیقی‌های کلاسیک بی‌کلام مانند موتزارت روی مغز تاثیر فوق‌العاده‌ای دارند به همین خاطر از آنها برای ساخت برخی از فایل‌های این محصول استفاده شده است.

ویژگی و مشخصات پکیج امواج مغزی نابغه :

بخش هدیه‌ها:

 • کافئین دیجیتال
 • خلاقیت فوق العاده
 • آرامش سریع
 • ضد افسردگی
 • رهایی استرس و اضطراب
 • افزایش قدرت و اوج عملکرد
 • تمرکز پیشرفته گاما
 • آرامش اعصاب
 • آرامش بخش + به راحتی به خواب رفتن
 • افزایش ضریب هوشی و اعمال قدرت

بخش‌ اصلی:

 • افزایش ضریب هوشی
 • تمرکز لیزری و جاه طلبی خلاق
 • آرامش آسان و تمرکز آلفا
 • آرامش عمیق و تمرکز عمیق تتا
 • آرامش فوق عمیق و تمرکز فوق العاده عمیق دلتا

پکیج امواج مغزی نابغه اصلی

استفاده آسان = فایل های صوتی MP3

نتایج:

 • شما بعد از یک هفته استفاده از این پکیج، احساس آرامش بیشتری خواهید کرد و تمرکز شما افزایش پیدا میکند.
 • تسلط شما بر ذهنتان بیشتر میشود.
 • دقت شما افزایش پیدا میکند.
 • تمرکز بیشتری روی مطالعه پیدا میکنید.
 • حافظه کوتاه مدت شما بعد از حدودا 2 هفته استفاده شروع به بهتر شدن میکند.
 • آشفتگی ذهنی و پراکندگی فکری شما کاهش بسیاری پیدا میکند.

قیمت واقعی این محصول در سایت های خارجی 660 دلار یعنی بیش از 18 میلیون تومان میباشد!

اما شما فقط با پرداخت 99 هزار تومان میتوانید این پکیج ارزشمند را دریافت کنید!

نظر برخی از استفاده کنندگان این پکیج از سایت اصلی سازنده:

” من بسیار متمرکز شده ام. بیش از یک ماه است که از پکیج شما استفاده می کنم. در حالی که با کامپیوترم کار می کنم متوجه شدم که بسیار متمرکز هستم و دچار حواس‌پرتی نمیشوم. احساس می‌کنم تمرکز بیشتری دارم. و شب‌ها معمولاً به دلتای عمیق گوش می‌دهم و افکارم را آرام می‌کند و من را برای خواب آماده می‌کند. من عاشق داشتن این پکیج هستم. صداها آرامش بخش و بسیار موثر هستند. از شما برای ارائه آنها متشکرم!”

دبورا دنیکولا، فلوریدا

” روزهایی که به آهنگ‌های IQ و فرکانس تتا گوش می‌دهم، واقعا شگفت‌انگیز بوده‌اند. از زمان استفاده، من همواره افکار و احساسات شگفت انگیزی را تجربه کرده ام. از اینها را در حین کار و مطالعه گوش کرده ام.
پس از سومین بار از گوش دادن به فایل‌ها، “یک پیشرفت ذهنی” داشتم، تصمیم گرفتم آهنگ‌های امواج مغزی شما را به یک تمرین روزانه تبدیل کنم. امروز پنجمین روز است و به سطح عمیقی از افکار و تمرکز رسیده‌ام.”

مایکل جی، ایالت واشنگتن

“کامرون بابت پکیج مغزی نابغه از شما متشکرم. من قبلاً از Hemisync و Centerpointe استفاده کرده‌ام. پس از گوش دادن به فایلهای شما از تمرکز و آرامش بیشتری برخوردار شده‌ام.
من از آنها در کار خود به عنوان یک هیپنوتیزم درمانی استفاده خواهم کرد زیرا فناوری امواج مغزی به مشتریانم در دستیابی به وضوح بیشتر و بهبود خود کمک زیادی می کند.”

بازم ممنون
رابین مزا،
هیپنوتراپیست معتبر

“از شما برای همه چیزهای خوبی که کار شما به زندگی من به ارمغان آورده است بسیار متشکرم. من هر روز از پکیج Brainwave شما استفاده می‌کنم. به حالت‌های مراقبه شگفت انگیزی دست یافته‌ام که بدون سالها تمرین هرگز به آنها نمی‌رسیدم.
احساس می‌کنم خیلی به جهان و خلقت متصل هستم و ارتعاشات من به آسمان میرسد! من اکنون از تمام ترس ها و درام‌های زندگی‌ام آزادم و آگاهی من هر روز گسترش می‌یابد.
باز هم از شما بسیار سپاسگزارم برای هر کاری که برای بشریت انجام می‌دهید، برای روزی که به وب سایت شما برخورد کردم تا ابد سپاسگزار خواهم بود.”

کارلو سی، فرانسه

حجم فایل: 1 گیگ و 800 مگابایت | کیفیت فایل: MP3 192kbps

کلاس B

راهنمایی: بعد از دانلود از حالت فشرده rar خارج کنید.

42 دیدگاه
 1. hoh میگوید

  سلام مثلا می شود دو تا پکیج رو هم زمان رهش رو رفت مثلا پکیج تندخوانی رو با پکیج تقویت سطح آلفای مغز رفت
  ۲:من در قسمت محصولات می روم همه‌ ی محصولات نمی آید مثل رویای آگاهانه، چشم سوم روشن‌بینی محصولش در قسمت محصولات نمی اید

  1. مدیریت سایت میگوید

   اره میشه.
   مشکل صفحه محصولات برطرف شد. محصول چشم سوم و روشن بینی هم موجود نیستش.

 2. hoh میگوید

  سلام یک سوال داشتم من در اون تست های رایگان که برای تست هوش،تست حافظه،تست هوش تصویری هر سه عالی گرفتم می خواستم بدونم اگر می خواستم بدونم اگر من پکیج هایی مثل این پکیج مغز نابغه یا آموزش تند خوانی و تقویت سطح آلفا مغز را شروع کنم بنظرتون با توجه به جواب این سه تست من در چه مدت به اون چیزی می رسم که هر پکیج می خواهد به من بدهد

  1. مدیریت سایت میگوید

   سلام، این سه آموزش نیاز به تمرین دارن و زمان دقیق نمیشه تعیین کرد. سطح آلفا به نظرم کمتر از یک ماه بتونی و تندخوانی شاید بیشتر طول بکشه. به اینکه چقدر طول میکشه زیاد اهمیت نده و هدفت فهمیدن آموزش و تمرین کردن باشه.

 3. hoh میگوید

  ببخشید مثلا فایل مدیتیشن آلفا ۴ تا فایل اینها رو می توانم پشت سرهم گوش دهم ولی اگر می خواهم بروم سراغ فایل مدیتیشن عمیق تتا باید ۱۵ دقیقه فاصله بندازم بعد دوباره به همه ی فایل های عمیق تتا پشت سرهم گوش دهم

  1. مدیریت سایت میگوید

   اینا رو میتونی فاصله نندازی، چون میشه مراحل مدیتیشن رو پشت سرهم طی کرد. ولی موضوع که عوض شد مثلا برای ضریب هوشی بود، اون موقع فاصله بنداز.

 4. hoh میگوید

  این فاصله ۱۵ دقیقه بین هر فایلی یا هر فایلی که کار متفاوتی انجام می دهد مثلا من به دو تا فایل افزایش iQ پشت سر هم گوش دهم بعد که می خواهم فایل مدیتیشن آلفا رو ۱۵ دقیقه باید صبر کرد

  1. مدیریت سایت میگوید

   اونایی که شبیه هم هست موضوشون نیاز نداره.

 5. hoh میگوید

  مثلا بین گوش دادن هر فایل ۱۰ دقیقه فاصله خوبه

  1. مدیریت سایت میگوید

   حدودا یک ربع تا بیست دقیقه خوبه

 6. hoh میگوید

  سلام من یک سوال داشتم اگر مثلا من می توانم در یک روز به فایل های مختلفی گوش دهم و با توجه به اسم فایل بر روی ذهن من همان تاثیر را می گذارد و پشت سرهم مثلا من به ترتیب اول افزایش iQ بعد مدیتیشن آلفا بعد بتا و تتا تا اینکه به موقعی برسم به خواهم به خوابم و به هر فایل فقط یکبار گوش می دهم بعد می توانم انتظار داشته باشم بعد از یک ماه با انجام این روند من در همه ی حوضه هایی که فایل ها آن ها را تقویت می کنند انتظار تقویتی را داشته باشم از دید خودم قابل مشاهده مثلا فایل افزایش iQ الان یکبار هر روز گوش دهم بعد از یک ماه افزایش به گونه ای باشد که من حس کنم باهوش تر شدم یا مثلا فایل مدیتیشن آلفا با این روند خودم بعد از یک ماه مثلا انتظار داشته باشم که بدون آهنگ اگر در مدت نسبتا طولانی تمرکز بر ذهن به حالت آلفا رفت می توان انتظار داشت و همین مثال برای فایل دیگر هم است

  1. مدیریت سایت میگوید

   سلام، اره میشه ولی یکم بین هر فایل فاصله بندازی و بعد فایل بعدی بری بهتره. تاثیر فایل ها زمانی که قبل از خواب استفاده بشن هم بیشتره.
   در کل این انتظار رو میشه داشت ولی بستگی به استعداد خود شخص هم داره، بعضیا زودتر و بعضیا دیرتر نتیجه میگیرن.

 7. hoh میگوید

  1:سلام من می خواستم بدانم توان هر بسته با توجه به اسمش چقدر مثلا فایل افزایش IQ تا چه اندازه می تواند آن را افزایش دهد مثلا:فایل افزایش IQ می تواند تا چه اندازه هوش را افزایش دهد ۱۰ تا ۱۰۰ تا یا شاید ۵۰۰ تا،تا چه اندازه. یا فایل تمرکز لیزی و جاه طلبی خلاق تا چه اندازه می تواند تمرکز و خلاقیت را افزایش دهد
  2:بعد من اگر هر ۱۵ فایل دو بار در هفته گوش دهم یعنی طوری برنامه ریزی کنم که هر فایل دو دفعه گوش شود در شرایطی که تاثیر حداکثر است من بعد چه مدت می توانم در همه ی مواردی هر فایل باعث افزایش آن می شود می توانم انتظار داشته باشم به سطح بالایی رسیده باشم یعنی نسبت به وقتی که تازه می خواستم شروع به گوش دادن به فایل ها تفاوتی چشمگیر و به وضوح دیده شود
  باز اگر می شود پاسخ هر کدام را جداگانه بنویسید از پاسخ گویی شما سپاسگزارم

  1. مدیریت سایت میگوید

   واقعا عددی نمیشه تعیین کرد چون هرکسی با دیگری فرق میکنه. مگه همه اونایی که در یک رشته درس خوندن و دکترا گرفتن سوادشون باهم برابره؟ یا همه اونایی که سه ماه بدنسازی رفتن و تایم یکسانی تمرین کردن و تغذیه یکسانی هم داشتن آیا نتیجه یکسانی میگیرن؟ افراد با هم فرق میکنن. ما میتونیم بگیم افزایش میده ولی میزان پیشرفت بستگی به استعداد و پتانسیل خود فرد هم داره.

 8. hoh میگوید

  1:سلام یک سوال دیگر تعداد گوش کردن هر آهنگ در روز تاثیری در روند اسمی هر آهنگ می گذارد
  مثلا اگر من روزی سه بار به فایل افزایش iQ تا یک ماه
  تاثیر خیلی بیشتری نسبت به اینکه من روزی یکبار به فایلش گوش به مدت یک ماه
  2:بعد اگر من تا دو ماه تحت همان شرایطی که شما گفتین قبل خواب و بعد از پاشدن به فایل مدیتیشن گاما گوش دهم بعد دو ماه می توان انتظار داشته باشم که بدون گوش دادن آهنگ و با کمی تمرکز بر ذهن خود را در حالت گاما ببرم
  می توانید به 1 و 2 به صورت مشخص توضیح دهید تا من بفهمم هر جواب مال کدام است

  1. مدیریت سایت میگوید

   1- تاثیر داره ولی تاثیرش زیاد نیست. همون روزی یک بار کافیه.
   2- اره میشه انتظار داشت.

 9. hoh میگوید

  چگونه باید به آهنگ های شما گوش تا تاثیر حداکثر را داشته باشد

  1. مدیریت سایت میگوید

   در زمان های قبل خواب یا وقتی تازه از خواب بیدار شدی هم تاثیرش بیشتره

 10. hoh میگوید

  سلام یعنی اگر من بخواهم حداکثر تاثیر را از آهنگ بگیرم این است که به آن گوش بدون اینکه کاری انجام دهم
  یعنی هندزفری بزارم آهنگ را بخش کنم مثلا بشینم رو صندلی و هیچ کاری انجام ندهم تا آهنگ تمام شود

  1. مدیریت سایت میگوید

   سلام، اره

 11. hoh میگوید

  یک سوال می توان به آهنگ ها گوش و کار های مختلف آنها تاثیر خود را می گذارند مثلا:من دارم بازی می کنم یا درس می خونم یا هر کاره دیگه ای اگه به اهنگ های گوش بدم تاثیر خود را میگذارند

  1. مدیریت سایت میگوید

   بله میشه اما تاثیرش کمتره

 12. mehranmm میگوید

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید من این پک رو دانلود کردم کیفیتش 192Kbps هست !
  مشکلی نداره ؟ خودتون کیفیتش رو از 320 اوردین رو این مقدار 192؟ چون امواج هست تعجب کردم قاعدتا باید بهترین کیفیت MP3 میبود!

  1. مدیریت سایت میگوید

   سلام، نه من تغییری ایجاد نکردم.
   فکر میکنم چون این پکیج چندین سال پیش منتشر شده و خیلی جدید نیست، به علت اینکه در دستگاه های پخش کننده موسیقی اون زمان به خوبی اجرا بشه روی این کیفیت گذاشتن.
   البته در جایی هم خوندم که همه افراد قادر نیستند کیفیت 320 را به طور کامل متوجه شوند و اگر بخواهیم فایلی تولید کنیم که همه افراد به درستی کیفیت آن را متوجه بشوند باید کیفیت پایین تر از این باشد.

 13. mehranmm میگوید

  سلام
  ببخشید این پکیج شامل دوتا فولدر برای افزایش ضریب هوشی هست

  برای افزایش ضریب هوش و تقویت هوش از کدوم استفاده کنم؟

  فرقشون باهم چیه؟

  ممنون از شما

  1. مدیریت سایت میگوید

   سلام، فولدر اولی اصلی هست و نیازی به دومی نداره. دومی رو بعدا میتونید به عنوان مکمل استفاده کنید. این بعدا به پکیج اضافه شده.

 14. mehranmm میگوید

  سلام
  ببخشید من الان این محصول رو از سایتتون خریداری کردم و وارد درگاه پرداخت هم شدم و مبلغ رو پرداخت کردم ولی بعد از پرداخت و تکمیل پرداخت وارد صفحه دانلود پکیج نشد. و این ارور رو داد :
  رکورد پرداخت موردنظر وجود ندارد!

  الان میخواستم بعد از خرید با نت شبانم دانلود کنم ولی بخاطر این مشکل نتونستم🤨
  وارد پروفایلمم شدم نوشته در انتظار

  1. مدیریت سایت میگوید

   سلام، با عرض پوزش به خاطر مشکل پیش آمده،
   هم لینک دانلود به ایمیلیتون فرستاده شد هم در پروفایلتون تایید شد.
   هر زمان که خواستید دانلود کنید.

   1. mehranmm میگوید

    ممنون از رسیدگیتون
    ولی ببخشید هنوز تو پروفایلم نوشته در انتظار

    1. مدیریت سایت میگوید

     حافظه کش مرورگر رو خالی کنین.
     اگر نشد ایمیلتون چک کنین، اونجا لینک دانلود فرستادم.

 15. mehranmm میگوید

  سلام
  ببخشید اگه بنده این پکیح رو خریداری کنم داخل پک راهنمای نحوه استفاده هم موحوده ؟

  و اینکه امواج این پکیج آیا حاوی پیام های پنهان سابلیمینال هم هست؟

  1. مدیریت سایت میگوید

   سلام، نه راهنما نداره و فقط فرکانس ها هست.
   تا جایی که میدونم از نوع سابلیمینال نیست.

 16. محمدرضا مقدم براتی میگوید

  سلام و عرض خدا قوت در یک روز چند موضوع را میتونیم با هم گوش کنیم و هر فایل را در روز حداکثر چند بار میتونیم گوش بدیم

  1. مدیریت سایت میگوید

   سلام، ممنون، بله میشه اما فاصله بندازین بینش. دفعات خاصی نمیشه براش در نظر گرفت اما به حدی هم نباشه که موجب اذیت شدن یا سردرد یا خستگی بشه.

 17. mehranmm میگوید

  سلام و درود
  ببخشید میخواستم بپرسم آیا این پکیج آخرین آپدیتی هست که ازش وجود داره؟

  1. مدیریت سایت میگوید

   سلام، از اینکه آپدیت دادن یا نه اطلاعی ندارم، این پکیج حدودا در سال 1399 تهیه شد.

   1. mehranmm میگوید

    درود
    ببخشید این محصول اورجیناله و همون کیفیت اورجینال هست؟
    سپاش از پاسخگوییتون

    1. مدیریت سایت میگوید

     بله همون اصلیه هست.

 18. ALI میگوید

  عالی بود ، ممنون. فقط هر روز باید گوش داد یا وقفه بندازیم اشکال نداره ؟

  1. مدیریت سایت میگوید

   هر روز استفاده کنین بهتره و زودتر نتیجه میگیرین. منتها فاصله هم بیافته اشکالی نداره.

 19. عاطفه میگوید

  خیلی ممنون استاد که این پکیج رو با این قیمت گذاشتین

  1. مدیریت سایت میگوید

   خواهش میکنم

پاسخی بدهید