آموزش شعبده بازی انگشتان دودزا

وسایل لازم: نعلبکی، جعبه کبریت

تردستی شماره 7: این نیز یکی از حقه های محبوب من است و آن را برای کارکنان پرواز هواپیمایی که اقیانوس اطلس را برای رسیدن به امریکا طی می کرد اجرا کردم. در واقع، وقتی آنها فهمیدند که من شعبده باز هستم، گفتند:«ما شنیده ایم که هندوستان شعبده بازهای مشهوری دارد.» و خلاصه من را تشویق کردند و من هم یک حقه قدیمی به کار بردم.

دو دستم را به آنها نشان دادم که خالی است. بعد انگشتان دست راستم را به آرامی به یکدیگر مالیدم و ورد جادویی زیر لب زمزمه کردم. ناگهان دود سفیدی از میان انگشتانم درآمد و به هوا رفت و کارکنان آن هواپیما را در جای خود میخکوب کرد!

راز تردستی: قبل از آنکه نمایش را شروع کنید سطوح آتش زنه قوطی کبریت را از آن جدا کنید.(به تصویر توجه کنید) و آنها را توی یک نعلبکی انداخته و آتش بزنید تا کاملا” بسوزند.

سپس خاکسترهای تشکیل شده را فوت کنید. آنگاه خواهید دید که مایع چسبناک سبز رنگی در ته نعلبکی باقی مانده است. آن را با انگشتان خود جمع کنید. اکنون اگر انگشتان خود را به هم بمالید دود سفید رنگی از آنها بر می خیزد.(فراموش نکنید که بلافاصله بعد از اجرای تردستی، دست های خود را با آب و صابون بشویید.)

منبع: کتاب آموزش شعبده بازی – پاتابی رامز

مطالب مشابه از ذهن آموز:
پاسخی بدهید