آموزش شعبده بازی ظاهر کردن دستمال

لینک ورود به بازی همستر

وسایل لازم برای شعبده بازی ظاهر کردن دستمال: نارگیل، میخ، دو دستمال شبیه هم، کمی موم یا آدامس

تردستی شماره 30 : یک دستمال از خانمی که در ردیف اول نشسته قرض بگیرید. آن را به حاضران نشان دهید و بگویید: «حال من می خواهم این دستمال را آتش بزنم و خاکستر کنم، سپس آن را دوباره از درون خاکستر بیرون بکشم و صحیح و سالم به صاحبش پس بدهم.»

دستمال را با یک فندک آتش بزنید و صبر کنید تا کاملا” بسوزد و خاکستر شود. سپس بگویید: «من حداقل 10 بار خواسته ام این تردستی را انجام دهم و متأسفانه هر بار با ناکامی رو به رو شده ام. اما این بار می خواهم همه تلاشم را بکنم.»

صاحب دستمال که اکنون کاملا” خود را باخته است سعی می کند خنده ای زورکی تحویل شما دهد. بعد شما مقداری از خاکستر دستمال را به روی نارگیل که روی میز قرار دارد می مالید و کلمه ای جادویی بر زبان می رانید و نارگیل را از وسط نصف می کنید و دستمال را که در وسط آن صحیح و سالم است درمی آورید و به صاحبش برمی گردانید!

راز تردستی:

تنها کاری که باید بکنید این است که قبلا” دو دستمال کاملا” شبیه هم تهیه می کنید. با میخ سوراخی در نارگیل ایجاد می کنید و یکی از دستمال ها را مطابق شکل به درون نارگیل فرو می کنید و سوراخ را با کمی موم یا آدامس می بندید.

قبل از آن که نمایش را شروع کنید دستمال دیگر را به خانمی که دستیارتان است می دهید و او در ردیف اول می نشیند تا به موقع دستمال را به شما بدهد.

منبع: کتاب آموزش شعبده بازی – پاتابی – رامز

مطالب مشابه از ذهن آموز:
پاسخی بدهید