آموزش فعال کردن چشم سوم

مفهوم چشم سوم در فرهنگ های مختلف کمی فرق میکنه. خیلی از افراد فکر میکنن که صرفا قابلیتی در سر یا ورای چشمان انسان وجود داره که با فعال کردن اون میتونن دنیای دومی رو ببینن که در حالت عادی قادر به دیدنش نبودن.

پی بردن به ذات آدمها به محض دیدنشون، دیدن موجودات مختلف ماورایی، پی بردن به عالم غیب، باخبر شدن از هر واقعه ای که قبلا رخ داده یا در آینده قراره رخ بده و صدها قدرت دیگه.

همه اینها را در چشم سوم خلاصه کرده و به دنبال فعال کردن اون هستن.

روش ها و راه های مختلفی هم برای اینکار وجود داره اما اکنون، من باید نکته ای رو به شما بگم. چشم سوم یک مفهوم صفر و یک طور نیست. مراحل مختلفی داره و در هر مرحله ای از اون که قرار بگیرین، تجربیات متفاوت و توانایی های متفاوتی هم خواهید داشت.

شما احتمالا نمیتونین به بالاترین سطح برسین و همه توانایی های مرتبط با اون رو بدست بیارین، البته من برای پیشرفت در این راه کمکتون میکنم. (ویدیوهای آموزش چشم سوم در کانال یوتیوب اسرار ماورا ارائه شده اند.)

در این بین، باید برخی باورهای اشتباه هم از این مفهوم خارج کنیم. مثل اینکه اگر شما چشم سومتون باز باشه افراد رو به شکل حیوانات میبینین. یه مورد جالب براتون بگم. سالها در ادبیات ما، گفته شده بود روباه مکاره، و براش صدها داستان ساخته بودن. اما اخیر دانشمندان و مستندسازان حیات وحش، با نصب دوربین و زیر نظر گرفتن 24 ساعته زندگی روباه ها، متوجه شدن روباه یکی از اخلاقی ترین و بهترین حیواناته.

این حیوان ژن نزدیکی هم با سگ داره. اگه غذایی پیدا کنه سعی میکنه اونو به بقیه گله هم بده و با دیگر روباه ها شریک بشه. اگه روباهی از جمع روباها طرد بشه، احتمال داره خودشو بکشه. روباه هایی که به صورت حیوون خونگی بودن، نشون دادن که بسیار مهربون هستن.

خب حالا شما فکر میکنین که اگر چشم سومتون فعال بشه، یک آدم کلاهبردار و حقه باز رو به شکل روباه میبینین؟ مگر اینکه این یک تجربه محدود به ذهنیت و باور اشتباه شما در مورد حیوانات باشه. یعنی انتظار شما این باشه و تجربش کنین.

حتی تغذیه حیوانات براثر تکاملشون بوده و در محیطی که قرار داشتن مجبور به انتخاب اون مدل تغذیه شدن.

اما آیا حیوانات خوب و بد دارن؟

برخی از حیوانات که مغز تکامل یافته تری مثل انسان دارن، خوب و بد رو تا حد زیادی درک میکنن و اخلاقیات رو میفهن. مثل سگ ها و میمون ها.

در یه آزمایش جالب، میمون ها رو گرسنه نگه میداشتن و بعد یکی یکی بهشون غذا میدادن اما وقتی میمون غذا رو برمیداشت که بخوره، میمون دیگه ای در برابر چشمانش به شوک الکتریکی متصل میشد و شکنجه میشد.

میمون ها وقتی این اتفاق ها رو دیدن. دیگه راغب به خوردن غذا نبودن، حتی برخی از اونا تا یک هفته گرسنگی رو تحمل میکردن. این یعنی میمون ها هم اخلاقیات رو درک میکنن.

جالبه بدونین که در بین حیواناتی که مغزشون میتونه اخلاقیات، و خوب و بد رو بفهمه،  دقیقا مثل انسان ها، تربیت و نحوه بزرگ شدنشون مهمه و روی این موارد تاثیر دارد. مثلا سگ های خونگی که صاحب بدی داشتن و باهاشون مدام بدرفتاری صورت گرفته، چندان اخلاقی نیستن و وقتی در اجتماع قرار میگیرن رفتار خوبی با بقیه مردم ندارن. اما سگ هایی که صاحب خوبی داشتن و باهاشون رفتار درست و اخلاقی شده، حالا در محیط بیرون هم خوب و اخلاقی رفتار میکنن.

بنابراین دنیای حیوانات به این شکل هست و اینطور نیست که بگیم طاووس خوبه ولی کلاغ یا کرکس بده.

اما پس کسی که در اصطلاح چشم سوم داره چطور متوجه خوب یا بد بودن افراد میشه.

سالها پیش استاد من در این خصوص توضیح جالبی داد. او گفت وقتی یک نفر شروع به پالایش و پاکسازی خودش کنه، و تک تک معایب اخلاقی و ویژگی های منفی و بد رو در خودش از بین ببره، کم کم صاف و زلال میشه. طوری که مثل یک آب زلال یا آینه میشه و هرکسی که در مقابل این آدم قرار بگیره، تصویرش انعکاس پیدا میکنه و خیلی راحت متوجه ویژگی های خوب و بد در اون شخص میشه.

اگه دقت کرده باشین، وقتی شما یه عیبی رو ندارین زمانیکه با کسی مواجه میشین که اون عیب رو داره سریع متوجه میشین.

مثلا شما در یک کاری حرفه ای هستین یا خوب بلدش هستین، مانند کسی که سالها بدنسازی کار کرده، وقتی یه تازه کارو میبینین سریع میفهمین. یا مثلا شما خسیس نیستین، حالا یه فرد خسیس که ببینین با کوچک ترین رفتار اون یا با کمترین حرفی که بزنه متوجه خسیس بودنش میشین. و لازم نیست چندسال باهاش باشین تا بشناسینش. حتی گاهی به محض دیدنش متوجه خسیس بودن یا عصبی بودن یا برخی ویژگی هاش میشین.

شما فقط یکی دو مورد مثل خساست یا ترسو بودن رو، نداشتین و متوجه فردی که اینها رو داره شدین، حالا تصور کنین شما به طور کامل از مشکلات اخلاقی و ضعف ها و ویژگی های منفی به دور باشین. طبیعتا در شناخت آدم ها خیلی قوی تر خواهید بود.

این رو شما در اساتید واقعی که سالها ریاضت کردن میتونین ببینین.

البته من برای درک بهتر موضوع؛ مثالی فیزیکی و ملموس زدم. شما اینو باید تعمیم بدین و فردی که در مسیر گفته شده قرار داره، و به درجه ای میرسه که انگار حجاب ها از چشمانش کنار رفته یا چشم سومی داره که به محض دیدن یک نفر متوجه ویژگی های درونی و اخلاقی اون میشه.

پس برای رسیدن به این قدرت باید در مسیر پاکسازی و معنویت قرار بگیرین. یک سری عوامل مثل تغذیه هم روی چشم سوم تاثیر دارن.

تغذیه، هم تاثیر فیزیکی میتونه داشته باشه، مثلا روی حس های شما اثر منفی بذاره یا سطح انرژی شما رو کاهش بده. هم اینکه تاثیر روانی و معنوی میتونه داشته باشه. مثلا به عقیده من، اگه شما بتونین یه حیوونی که درد و رنج رو میفهمه و با میل خودش به کشتارگاه نمیره، بکشین، و بعد بخورین، پس عطوفت و مهربانی در شما کم شده و مقداری بی رحم هستین. این مانعی برای چشم سوم هست. (مگر مجبور باشین.)

اما در مورد دیدن موجودات ماورایی یا ارتباط با اونا، لزوما هرکسی که چنین تجربیاتی داره چشم سومش باز نیست و هرکسی هم که چشم سومش بازه حتما این چیزا رو نمیبینه. پس به این مورد هم توجه داشته باشین.

در مورد روشن بینی، آینده بینی و با خبر شدن از غیب، چشم سوم تاثیر خیلی زیادی روش داره.

پس برای شروع اگر میخواین از راه مثبت و سالم، در مسیر فعال سازی چشم سوم قرار بگیرین، یه لیست از ویژگی های بد و معایب اخلاقی تهیه کنین. از اینترنت هم برای تهیه این لیست میتونین کمک بگیرین. چون ممکنه شما چیزی رو تا به امروز فکر میکردین اشکالی نداشته اما بعد متوجه میشین که کار درستی نبوده.

وقتی که لیست رو تهیه کردین که البته به مرور میتونین کامل ترش هم کنین، ببینین که خودتون کدوم یک از اون ویژگی ها و عیب ها رو دارین و هرکدوم که دارین رو علامت بزنین و شروع کنین به رفع اون عیب.

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x