معرفی سایت دورکاری انجام میدم و کسب درآمد واقعی از اینترنت

امروز میخواهم در مورد سایت جالبی به نام “انجام میدم” صحبت کنم که یک سایت دورکاری است و شما میتوانید از آن درآمد واقعی کسب کنید.

شما مهارت خود را در آنجا ثبت میکنید و عده ای که به دنبال مهارت شما هستند یا پروژه ای دارند به شما درخواست میدهند.

قیمت دهی هم باخودتان است البته ابتدا که عضو میشوید چون هنوز هیچ پروژه موفقی نداشته اید، محدودیت در تعیین قیمت دارید و هرچقدر تعداد پروژه های شما بیشتر شود، میتوانید قیمت را بالاتر ببرید.

کمتر کسی پیدا میشود که هیچ مهارتی نداشته باشد.

یک نفر گوینده است یا صدای خوبی دارد، یک نفر خط خوبی دارد، یک نفر متن های عاشقانه خوبی مینویسد، یک نفر نقاشی خوبی دارد، یک نفر برنامه نویس یا طراح سایت است، یک نفر کار با فتوشاپ را بلد است، حتی یک نفر ممکن است پیج معروفی داشته باشد و بخواهد تبلیغ دیگران را کند. همه اینها و بسیاری از توانایی های دیگر را میتوان در این سایت ثبت کرد و پروژه گرفت.

من در اینجا چندمورد از فعالیت های داخل این سایت را معرفی میکنم که اگر نیاز داشتید از آنها استفاده کنید:

همانطور که دیدید بسیاری از افراد در ایران مشغول این کار هستند.

دورکاری مزایای خودش را دارد؛ وقتتان دست خودتان است و آزادی زمان بیشتری دارید. پروژه ای کار میکنید و نیازی نیست یک ماه مرتب یک کار تکراری انجام بدهید تا سر ماه حقوق دریافت کنید.
هرچقدر بیشتر کار کنید درآمد بیشتری خواهید داشت. از داخل خانه و از راه دور هم میتوانید کار کنید و…

بخش مالی انجام میدم چگونه است؟

وقتی کسی پروژه ای برای انجام دارد و سراغ شما می آید ابتدا مبلغ را به سایت پرداخت میکند. سایت این مبلغ را نگه میدارد تا شما کار او را انجام بدهید و او تایید کند که کار به درستی انجام شده است. سپس سایت کارمزدی برمیدارد و مابقی را به حساب شما واریز میکند.

اگر شخص به دروغ بگوید کار انجام نشده چه؟

خود سایت کارشناسانی دارد که به اختلافات رسیدگی میکنند، ضمن اینکه شخص با گفتن اینکه کار انجام نشده است حتما پولش برنمیگردد و فقط درصورتی که کارشناسان تایید کنند که کار انجام نشده است پول به حساب او برگشت میخورد.

چند نکته بیشتر:

انجام میدم تا به حال جوایز متعددی هم به عنوان استارت آپ و کارآفرین برنده شده است و یک سایت کاملا معتبر است.

انجام میدم، به عنوان یک مجموعه دانش بنیان، بستری رو فراهم کرده تا همه‌ی افراد در هر نقطه از ایران عزیز و حتی از سرتاسر جهان، بتونن تخصص ها، استعداد ها، مهارت ها و توانمندی های خودشونو شناسایی و تقویت کنن و اونا رو در قالب مجموعه‌ای از خدمات برای فروش ارائه بدن. در حقیقت انجام میدم ویترینی است برای ارائه‌ی این بسته‌های خدمات.

اگر هیچ کاری بلد نبودیم چه؟

احتمالش کم است! خوب فکر کنید! با این حال یادگیری برخی کارها مانند تایپ کردن یا محتوانویسی سخت نیست. اما اگر هیچ مهارتی هم نداشتید یا حوصله یادگیری اش را نداشتید میتوانید به عنوان بازاریاب برای این سایت فعالیت کنید و برای دیگران تبلیغ کنید و درصدی از پروژه های موفق آنها بگیرید.

لینک سایت را چرا نمیدهید؟!

بفرمایید این هم لینک سایت: انجام میدم

مطالب مشابه از ذهن آموز:
پاسخی بدهید