راز پرواز زویر مورتیمر توسط یک ایرانی لو رفت!

یکی از جالب ترین اجراهای شعبده بازی ، پرواز زویر مورتیمر است که اخیرا در شبکه های اجتماعی توجه اکثر مردم را به خود جلب کرده است. این راز اخیرا توسط ایمان عجیب لو رفت.

بسیاری میخواهند بدانند که آیا این پرواز واقعی است یا شعبده؟

خوشبختانه به علت اهمال و بی دقتی فیلم بردار و ادیتور و شاید هم به صورت عمدی برای اینکه مردم حقیقت را بتوانند کشف کنند، عامل حقه بودن این کار در کلیپ وجود دارد.

بدون آن، شاید کار ما برای اثبات راز این نمایش بسیار سخت میشد.

این کار با کابل های نامرئی (بسیار ظریف و در عین حال محکم) انجام میشود که از کمر شعبده باز به دو طرف وصل هستند.

در بیشتر اجراهای زویر اگر فیلم را آهسته کنید و با دقت به تصویر نگاه کنید، کابل ها را میبینید.

رازهای شعبده بازی

راز پرواز زویر مورتیمر

این میتواند به علت بی توجهی و اشتباه ادیتور باشد و یا ممکن است آن را دیده باشند اما حذفش نکرده باشند تا بیننده بتواند متوجه حقیقت امر بشود.

همچنین نکته دیگری در اثبات راز این شعبده وجود دارد و آن هم شکل نگه داشتن انتهای طناب است. شما وقتی طناب میزنید انتهای طناب را در دست خود ثابت نگه میدارید اما زویر این کار را نمیکند، بلکه آن را در هرچرخش رها میکند. به این دلیل که اگر این کار را نکند، طناب به دور کابلی که به کمر او وصل است پیچ میخورد.

این نمایش توسط زویر در برنامه زنده شعبده بازی هم انجام شد و برای اینکه مردم و داورها متوجه کابل هایی که او را روی هوا نگه میدارند نشوند، دقیقا اطراف خود را تاریک کرد و فقط قسمت وسط که خودش قرار دارد روشن است تا کسی کابل ها را نبیند و نمایش خراب نشود.

ویدیوی آن را در ادامه ببینید:

مطالب مشابه از ذهن آموز:
پاسخی بدهید