آموزش شناخت افراد از روی عکس پروفایل | راز پروفایل

آیا میتوان از روی عکس پروفایل به حالت درونی افراد پی برد؟

ما امروزه با افراد مختلفی در شبکه های اجتماعی در ارتباط هستیم. از آنجایی که در ارتباط های مجازی اغلب قادر به دیدن اشخاص نیستیم، با خبر شدن از حال و احوال واقعی آنها میتواند برای ما جالب و در برخی موارد ضروری باشد، به نظر میرسد در اولین برخورد تنها راه ارتباطی ما با آنها عکس پروفایل باشد.

جالب است بدانید عکس پروفایل افراد، حالت درونی آنها را بازگو میکند.

انسان ها از دیرباز سعی در برقراری ارتباط با یکدیگر داشته‌اند، از صحبت کردن و نوشتن کتاب گرفته تا نقاشی و ساخت مجسمه و سازه های مختلف، همه اینها در خود پیامی دارند.

آیا با دیدن عکس پروفایل دیگران میتوانیم بفهمیم که چه اوضاعی دارند؟

در این آموزش تا حد زیادی این کار را انجام می‌دهیم.

البته باید توجه داشت که اکانت فرد باید آپدیت باشد و مدت خیلی زیادی از آنلاین بودنش نگذشته باشد، چرا که ممکن است احوالاتش در این مدت تغییر کرده باشد.

مطمئن هستم شگفت زده خواهید شد همانطور که من وقتی از روی عکس پروفایل افرادی که با آنها در ارتباط هستم به آنها میگویم که اکنون در چه وضعیتی هستند، آنها شگفت زده میشوند.

ممکن است کسی جملات انگیزشی درباره ثروت و موفقیت را به عنوان تصویر پروفایل خود انتخاب کند، این به این معناست که او اکنون شرایط خوبی ندارد اما امید دارد که شرایط تغییر کند…

کسی که چهره ای خندان از خود در پروفایلش میگذارد یعنی میخواهد به اطرافیان مخصوصا عده ای خاص بقبولاند که اوضاع خوبی دارد و این اوضاع بهتر هم خواهد شد…

شما در این آموزش بسیاری از موارد مانند: معنی پروفایل سیاه، عکس های انگیزشی، جملات بزرگان، عکس های آتلیه ای، نیم رخ، عکس های تمام قد و…. خواهید فهمید.

با ما در این آموزش از سایت ذهن آموز همراه باشید و نکات مهم را یادداشت کنید.

 

مطالب مشابه از ذهن آموز:
پاسخی بدهید