بهترین بازی های فکری موبایل کدامند؟

بازی های فکری موبایل، بازی هایی هستند که با استفاده از عناصر مختلف مانند صدا، گرافیک، داستان و گیم پلی، سعی می کنند ترس و وحشت را در بازیکن ایجاد کنند. این بازی ها معمولا به ژانر های اکشن، ماجراجویی، بقا و روانشناسی تعلق دارند و ممکن است شامل موجودات عجیب و غریب، خشونت، خونریزی، رمز و راز و پازل باشند. برخی از بهترین بازی های فکری موبایل که می توانید امتحان کنید، عبارتند از:

  • Unblock Car: این بازی یک بازی فکری ساده ولی چالش برانگیز است که در آن شما باید خودروهای روی صفحه را حرکت دهید تا خودرو قرمز را از پارکینگ خارج کنید. این بازی دارای بیش از ۳۰۰۰ سطح مختلف است که هر کدام دارای چالش های جذاب و سخت تر از قبل هستند.
  • Samsara Room: این بازی یک بازی فکری-ماجراجوئي است که در آن شما در نقش یک شخص قرار مي‌گيريد كه در يك اتاق عجيب بيدار مي‌شود و باید راه خود را به سوي آزادي پيدا كنيد. در این بازی، شما باید با استفاده از سوژه های موجود در اتاق، پازل ها را حل کنید و رمزهای مخفي را كشف كنيد. این بازی دارای گرافيك زيبا و صداسازي جذاب است.
  • SpongeBob: Krusty Cook-Off: این بازی یک بازی فکري-آشپزي است که در آن شما در نقش اسفنج باب قرار مي‌گيريد و باید به پخت غذاهای خوشمزه برای مشتريان خود بپردازید. در این بازی، شما باید به سفارشات مشتريان توجه كنيد و غذاهای مناسب را در زمان محدود آماده كنيد. این بازی دارای گرافيك رنگارنگ و شخصيت های دوست داشتني است.
  • Machinarium: این بازی یک بازی فکري-ماجراجوئي است که در آن شما در نقش یک ربات به نام Josef قرار مي‌گيريد كه به دنبال نجات دوست دختر خود از دست ربات های شرور است. در این بازی، شما باید در شهر Machinarium که توسط ربات های عجيب و غريب پُر شده است، جستجو كنید و پازل ها را حل كنید. این بازی دارای گرافيك دست ساز و موسيقي زيبا است.
  • World of Goo: این بازی یک بازی فکري-فيزيكي است که در آن شما باید با استفاده از توپ های چسبنده به نام Goo، ساختمان های مختلفی را بسازید. در این بازی، شما باید با توجه به قوانين فيزيك و محدوديت های موجود، توپ های Goo را به هم متصل كنید و به سمت خروجي حركت كنید. این بازی دارای گرافيك خلاقانه و صداسازي جالب است.
پاسخی بدهید