فکت چک: گلوبالیست‌ها و فراماسونری با فلوراید مردم را کنترل می‌کنند!

در شبکه‌های اجتماعی اطلاعات نادرستی درباره تاثیر فلوراید موجود در خمیردندان‌ها، دهان‌شویه‌ها یا آب شرب شهری منتشر شده‌است که مدعی هستند «فلوراید سمی است و گلوبالیست‌ها و فراماسون ها با همفکری ایلومیناتی(!) و احتمالا با کمک مالی بیل گیتس، برای کنترل اذهان مردم و گرفتن توان اعتراض از آن‌ها، چنین ماده ای را به مردم خورانده اند.

اما چه خوشتان بیاید و چه نیاید، از زمانی که مصرف فلوراید بیشتر شده، اعتراضات مردمی در سراسر جهان از چین و روسیه و ایران گرفته تا فرانسه و انگلیس و امریکا بسیار بیشتر شده است! خخخ

البته این به این معنا نیست که عاملش فلوراید بوده، اگر میخواهید بیشتر در این زمینه بدانید مطلب زیر را بخوانید:

همبستگی به معنای علیت نیست!

 

فلوراید به مقدار کم سمی نیست و برای استحکام بافت استخوان ها و دندان ها ضروری است.

شک به روش علمی، شک به عقلانیت است. اگر واقعا کسی بتواند با روش های معتبر علمی ثابت کند که فلوراید چنین تاثیرات جادویی روی مردم دارد حداقل دو جایزه نوبل برنده خواهد شد. اما باورمندان به تئوری های توطئه همیشه با مغالطات سعی دارند حرف خود را به کرسی بنشانند و به هرکسی هم که مثل من با آنها مخالفت کند، انگ شیطان پرست بودن یا نوچه ایلومیناتی بودن میزنند.

جالب است بدانید فلورایدی که در ایران مصرف میشود خود ایران تولید میکند و از خارج وارد نمیکند.

امریکا مهد تئوری توطئه در جهان است و از زمانی که اینترنت همه گیر شد، تئوری های توطئه هم در جهان بیشتر شد چون این بیماری از ذهن امریکایی ها وارد سایر نقاط جهان شد.

کنترل اذهان با فلوراید و تبدیل آنها به احمق های مطیع، اولین بار در امریکا در  دهه ۱۹۵۰ توسط فعالان راست افراطی سیاست آمریکا مطرح شد و آنها گفتند این توطئه کمونیست ها برای کنترل مردم جهان است. و حالا جالب است که همین ادعا مطرح میشود و میگویند این توطئه غربی ها برای کنترل مردم است!

بالاخره تکلیف فلوراید را مشخص کنید، بنده خدا گناه دارد!

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x