ماجرای فریاد Tiffany Gomas در هواپیما چه بود و آیا حقیقت داشت؟

در ژوئن سال ۲۰۲۲، ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که در آن تیفانی گومز، مدیر تبلیغات مشهور آمریکایی، در حالی که در هواپیما فریاد می‌زند و با خدمه پرواز مشاجره می‌کند، نشان داده می‌شد. این ویدئو به سرعت در اینترنت دست به دست شد و واکنش‌های مختلفی را به دنبال داشت.

این ویدیو معروف شد به زن دیوانه در هواپیما و ” او واقعی نیست” چون تیفانی فریاد میزد آن شخص واقعی نیست و به کسی اشاره میکرد و میگفت همه شما میمیرید. نباید این هواپیما پرواز کند.

برخی از افراد در صحت این ویدئو تردید داشتند و آن را جعلی می‌دانستند. برخی دیگر معتقد بودند که گومز رفتار نامناسبی از خود نشان داده و باید از پرواز اخراج شود. در نهایت، گومز از پرواز اخراج شد و شرکت هواپیمایی اعلام کرد که او “رفتار مختل کننده” داشته است.

گومز بعداً در بیانیه‌ای عذرخواهی کرد و گفت که در آن روز “احساس بیماری” می‌کرده و “داروهای تجویزی” مصرف می‌کرده است. او همچنین گفت که از “رفتار خود متاسف” است و “هیچ بهانه‌ای برای آن” وجود ندارد.

گوماس گفت: “من می خواهم از همه کسانی که در آن هواپیما هستند، به ویژه آنهایی که بچه داشتند، عذرخواهی کنم.”

او ادامه داد: “همه ما لحظات بد خود را داریم – و لحظه های من اتفاقاً چندین بار در دوربین فیلمبرداری شد تا همه دنیا ببینند.”

حقیقت ماجرا چه بود؟

مشخص نیست که دقیقاً چه اتفاقی در هواپیما رخ داده است. ویدئوی منتشر شده فقط بخش کوچکی از ماجرا را نشان می‌دهد و جزئیات مهمی از آن پنهان است.

گومز گفته است که “احساس بیماری” می‌کرده، اما مشخص نیست که چه بیماری داشته است. او همچنین گفته است که “داروهای تجویزی” مصرف می‌کرده، اما نگفته که چه نوع دارویی بوده است.

ممکن است که گومز به دلیل بیماری یا مصرف دارو، دچار توهم یا هذیان شده باشد و به همین دلیل رفتار نامناسبی از خود نشان داده باشد.

همچنین ممکن است که بین گومز و خدمه پرواز سوءتفاهمی رخ داده باشد و این سوءتفاهم منجر به مشاجره و فریاد زدن شده باشد.

از آنجایی که او مدیر تبلیغاتی است و روی ویدیوهای خود مثل عذرخواهی اش که بازدید میلیونی گرفته اند، تبلیغات قرار داده است، اکثرا معتقدند که او به دنبال جلب توجه و کسب درآمد و مطرح شدن بوده است. بعد از این ماجرا او به برنامه های اینترنتی معروف دعوت شد و کاملا مطرح شد.

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x