5 بازی ترسناک برای کامپیوتر

بازی های ترسناک برای کامپیوتر، بازی هایی هستند که با استفاده از عناصر مختلف مانند صدا، گرافیک، داستان و گیم پلی، سعی می کنند ترس و وحشت را در بازیکن ایجاد کنند. این بازی ها معمولا به ژانر های اکشن، ماجراجویی، بقا و روانشناسی تعلق دارند و ممکن است شامل موجودات عجیب و غریب، خشونت، خونریزی، رمز و راز و پازل باشند. برخی از بازی های ترسناک برای کامپیوتر که در سال های اخیر منتشر شده یا قرار است منتشر شوند، عبارتند از:

  • Dying Light 2 Stay Human: این بازی یک بازی اکشن و بقا ترسناک است که در دنیای پس از نابودی جهان جریان دارد. در این بازی، شما در نقش یک شخص به نام Aiden Caldwell قرار می گیرید که با وجود آلوده شدن به ویروس زامبی، هنوز قابلیت های انسانی خود را حفظ کرده است. شما باید در شهر The City که تحت سلطه گروه های مختلف است، بقای خود را تضمین کنید و اثرات انتخاب های خود را ببینید. این بازی در تاریخ 4 فوریه 2022 منتشر خواهد شد.
  • Blair Witch: این بازی یک بازی ترسناک روانشناسی است که بر اساس فیلم معروف The Blair Witch Project ساخته شده است. در این بازی، شما در نقش یک پلیس به نام Ellis Lynch قرار می گیرید که به همراه سگ خود به نام Bullet به جنگل Black Hills می روید تا به دنبال گم شدن یک پسر جوان بگردید. در جنگل، شما با نیروهای ماوراءطبیعه و تاریک روبرو می شوید و باید با استفاده از دوربین فیلمبرداری، لامپ قوه و سگ خود، راه خود را پیدا کنید.
  • Mundaun: این بازی یک بازی ترسناک ماجراجوئي است که به صورت دست ساز طراحي شده است. در این بازی، شما در نقش یک مرد جوان به نام Curdin قرار مي‌گيريد كه به منطقه‌ي كوهستاني Mundaun در سوئيس مي‌رويد تا علت مرگ عجيب پدربزرگش را كشف كنيد. در آنجا، شما با روستائيان عجيب و غريب، فولكلور منطقه‌ای و نفرين‌های قديمي روبرو مي‌شويد و باید حقيقت را در ميان رازها و ترسها پيدا كنيد.
  • Fear Therapy ASYLUM: این بازی یک بازی ترسناک روانشناختی چند نفره (1-4) و تک نفره است. در این بازی، شما در نقش یک بیمار روانی قرار می گیرید که به یک آسایشگاه فرستاده می شود تا درمان شود. در آنجا، شما با دکتر مرموز و خشنی روبرو می شوید که با استفاده از روش های عجیب و غریب، سعی می کند ترس های شما را درمان کند. شما باید در این بازی جذاب، کوئست ها را کامل کنید و قبل از اینکه خیلی دیر شود، خانه وحشت را ترک کنید.
  • Lights Of Life: این بازی یک بازی اکشن و بقا ترسناک است که در دنیای پس از نابودی جهان جریان دارد. در این بازی، شما در نقش یک مامور ويژه به نام John قرار مي‌گيريد كه به همراه يك سگ به نام Max به يك منطقه‌ي متروكه فرستاده مي‌شود تا علت نابودي زامبي‌ها را بررسي كند. در آنجا، شما با موجودات عجيب و غريب، دشمنان خطرناك و رمز و رازهای فراوان روبرو مي‌شويد و باید با استفاده از سلاح های مختلف، بقای خود و سگ خود را تضمین کنید.
پاسخی بدهید