تست آنلاین شخصیت شناسی (2)

در این تست آنلاین شخصیت شناسی که در سایت ذهن آموز ارائه شده است، باید با توجه به احساس درونی تان یک تصویر را انتخاب کنید.

بعد از پاسخ به سوالات نتیجه تست به صورت آنلاین مشخص می شود.

از طریق کامنت نظرتان را درمورد این تست و میزان درست بودن آن بگویید.

♦ ♦ ♦ ♦

یکی از درختان زیر را انتخاب کنید.

♦ ♦ ♦ ♦

پاسخ‌:

 1. به احتمال فراوان شما یکی از آن دسته افرادی هستید که که همیشه نیمه پر لیوان را می بینید.  برای شما، زندگی یک ماجراجویی بزرگ با اتفاقات و غافلگیری های جالب است. شما آماده هر گونه تغییری هستید. عواقب این تغییرات از نظر شما محدود کننده و دست و پا گیر نخواهد بود. شما برای دستاوردهای جدید بسیار مشتاق هستید و هر یک از آن ها برای شما به نحو جالبی غافلگیر کننده خواهد بود.

 2. شاید مستقل بودن ویژگی عمده شخصیتی شما باشد. هیچ چیز نمی تواند مانع انتخاب مسیر دلخواهتان شود. توانایی های خلاقانه و هنرمندانه شما به احتمال فراوان به افزایش درآمد شما منجر خواهد شد. شما برای موفق شدن به کار بیش از اندازه نیاز ندارید. تنها کاری که باید بکنید این است که به اصول و عقاید کاری تان پایبند بمانید و به آن چه که مدت ها منتظر آن بوده اید دست خواهید یافت.

 3. شاید شما انسان حساسی باشید. شما بسیار بیشتر از افراد دیگر به فکر کردن در مورد خود و دنیای اطرافتان می پردازید. شما انسانی هستید که به خودتان اتکا دارید و به ندرت احساس خستگی و کسالت می کنید.

 4. احتمالاً شما شخصیت عملگرا و متعادلی دارید. کار کردن با شما بسیار راحت است زیرا شخصیت قابل اعتمادی دارید. اگر چه شما ذاتاً انسان قدرتمندی هستید اما برخی اوقات از این که دیگران فکر کنند انسان حساسی هستید خوشتان نمی آید.

 5. به احتمال زیاد شما شخصیتی با اعتماد به نفس بالا دارید. همه چیز در زندگی شما تحت کنترل است، به شانس اعتقادی نداشته و منتظر آن نیستید و به طور کامل بر روی مهارت های خود تکیه می کنید. شما هیچ چیز را به تعویق نمی اندازید و تنها وقتی که کار و وظیفه تان را به طور کامل انجام می دهید احساس رضایت خواهید کرد. اطرافیان شما احساس می کنند که انسان قوی هستید و به شما علاقه زیادی دارند.

 6. به احتمال فراوان شما انسان آرام، صلح طلب و منطقی هستید. شما از همراه بودن با دوستانتان لذت می برید اما از تنها بودن نیز بدتان نمی آید. گاهی اوقات به یک تنهایی کوتاه مدت برای فکر کردن در مورد معنای زندگی، دور بودن از هیاهوی دنیا و استراحت نیاز دارید.

 7. به احتمال فراوان شما انسان دارای اعتماد به نفس و محاسبه گری هستید که همه می توانند به شما متکی باشند. حساس بودن به شما کمک می کند که چیزهایی که واقعاً مهم هستند را درک نمایید.

 8. به احتمال زیاد دیگران فکر می کنند که شما انسان رمانتیک و رویا پردازی هستید. شما همیشه منطق را در اولویت قرار نمی دهید. چیزهایی که حواستان به شما می گوید از همه چیز برایتان مهم تر است.

 9. به احتمال فراوان شما انسان برونگرایی هستید. از خطر کردن ابایی نداشته و عاشق این کار هستید. در کارهایی که به نظرتان جالب باشند مسئولیت همه چیز را بر عهده می گیرید. شما از تکرار و کلیشه خسته شده اید و منتظرید که زمان مناسب فرا برسد تا نقش بزرگی را در اتفاقات آینده ایفا کنید.

2 دیدگاه
 1. seyed میگوید

  نتیجه تست:به احتمال زیاد دیگران فکر می کنند که شما انسان رمانتیک و رویا پردازی هستید.

  شما همیشه منطق را در اولویت قرار نمی دهید. چیزهایی که حواستان به شما می گوید از همه چیز برایتان مهم تر است.
  دقیقا همینطوره
  و اینکه تست ها خیلی خوبن اگه بیشتر باشن خوبتره
  ممنون

  1. مدیریت سایت میگوید

   خوبه، حتما تست های جدیدتری اضافه میشه به سایت.

پاسخی بدهید