SCP-106 چیست؟

SCP-106، که به عنوان “پیرمرد” نیز شناخته می شود، یک موجودیت انسان نما و مرموز در دنیای SCP است. او به دلیل ظاهر فرسوده، پوست چروکیده و کثیف، و رفتار خشن و وحشیانه اش شناخته می شود.

ویژگی های SCP-106:

  • ظاهر: SCP-106 حدود 180 سانتی متر قد و 60 کیلوگرم وزن دارد. پوست او چروکیده و قهوه ای رنگ است و موهای خاکستری و بلند دارد. او معمولاً لباس های کهنه و پاره به تن می کند.
  • توانایی ها: SCP-106 می تواند از طریق سطوح جامد عبور کند. او همچنین می تواند از طریق تاریکی و سایه ها به سرعت حرکت کند. SCP-106 به شدت خشن و تهاجمی است و به هر انسانی که می بیند حمله می کند.
  • رفتار: SCP-106 رفتاری غیرقابل پیش بینی و وحشیانه دارد. او اغلب قربانیان خود را به قتل می رساند و جسد آنها را به مکان های نامعلومی می برد. SCP-106 به نور حساسیت دارد و در معرض نور شدید به طور موقت فلج می شود.

پروتکل های مهار:

SCP-106 در یک سلول مخصوص از جنس فولاد و سرب نگهداری می شود. این سلول در محفظه ای ثانویه با 16 سلول کروی شکل قرار دارد که هر کدام با مایعی متفاوت پر شده است. محفظه مهار ثانویه توسط نور شدید روشن می شود و تحت نظارت 24 ساعته قرار دارد.

خطرات SCP-106:

SCP-106 یک موجودیت بسیار خطرناک است و باید با احتیاط فراوان با او برخورد شود. هرگونه تماس فیزیکی با SCP-106 باید اجتناب شود. در صورت فرار SCP-106، تمام پرسنل باید تا زمان مهار مجدد او در پناهگاه بمانند.

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x