SCP-999 چیست؟

SCP-999، که به عنوان “توده نارنجی خوشحال” یا “اسلایم دوست داشتنی” نیز شناخته می شود، یک موجودیت غیرمعمول و دوستانه در دنیای SCP است. برخلاف بسیاری از SCP ها که خطرناک و وحشیانه هستند، SCP-999 موجودی صلح آمیز و مهربان است که به نظر می رسد از تعامل با انسان ها لذت می برد.

ویژگی های SCP-999:

  • ظاهر: SCP-999 یک توده ژلاتینی نارنجی رنگ با بافت نرم و خاصیت ارتجاعی است. او دو چشم بزرگ و سیاه دارد و دهانی کوچک و لبخند همیشگی بر لب دارد.
  • توانایی ها: SCP-999 می تواند از طریق تماس فیزیکی احساسات مثبت و شادی را به انسان ها منتقل کند. او همچنین می تواند زخم های جسمانی و روحی را به طور معجزه آسایی درمان کند.
  • رفتار: SCP-999 رفتاری بازیگوش و دوستانه دارد. او به طور غریزی به سوی انسان ها جذب می شود و سعی می کند با آنها بازی کند. SCP-999 به هیچ وجه خشونت یا پرخاشگری نشان نمی دهد.

پروتکل های مهار:

SCP-999 در یک محفظه ساده نگهداری می شود که با اسباب بازی و ملحفه های نرم تزئین شده است. او نیازی به رژیم غذایی خاصی ندارد و به نظر می رسد از تماس با انسان ها تغذیه می کند.

فواید SCP-999:

SCP-999 به عنوان یک ابزار درمانی مفید برای پرسنل بنیاد SCP استفاده می شود. او می تواند به کاهش استرس و اضطراب کمک کند و به درمان افسردگی و اختلالات روانی مختلف مفید باشد.پ

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x