آیا ویدیوی Chinese woman possessed که زن در فروشگاه تسخیر شد واقعی بود یا نه؟

یک ویدیو در سال 2016 منتشر شد که در آن یک زن چینی در سوپرمارکت یکهو انگار تسخیر میشود. او در حال خرید کردن است که یک کالا از قفسه روی زمین میافتد و تصمیم میگیرد آن را سر جایش قرار بدهد. وقتی این کار را میکند، یکهو انگار به تخسیر موجودی شیطانی در می آید و شبیه فیلم ها فریاد میزند.

چند نفر به کمک او می آیند اما یکهو فریاد او حالت انفجار مانندی پیدا میکند و افراد را به طرفی پرتاب میکند و چند چیز در قفسه ها تکان میخورد.

اختلاف نظرهای زیادی برروی واقعی بودن یا غیرواقعی بودن این ویدیو وجود دارد اما چند مورد مهم هست که نشان میدهد به احتمال زیاد این ویدیو جعلی و ساختگی است.

  1. دوربین های CCTV فروشگاه، میکروفن ندارند و صدا را ضبط نمیکنند اما در اینجا صدا ضبط شده است.
  2. همه افراد واکنش یکسان موقع انفجار ندارند، خصوصا مردی که لباس سفید دارد، دیر واکنش نشان میدهد و کاملا هماهنگ با بقیه نیست.
  3. زمانی که انفجار رخ میدهد، میبایست همه اجسام در مقابل زن مقداری تکان بخورند، حالا برخی کمتر و برخی بیشتر، اما اگر فقط تعدادی از آنها تکان خورد یعنی اینکه آن تعداد با روشی مثل کشیدن نخ یا جلوه های ویژه حرکت داده شده اند و سازندگان ویدیو، برای همه اجسام این کار را نکرده اند. در صورتی که اگر موج انفجار واقعی باشد باید همه اجسام حالا یکی کمتر و یکی بیشتر تکان بخورند.
  4. مورد آخر که بسیار مهم است این است که قفسه مقابل دوربین که حالت چرخ دستی دارد در جهتی مخالف با مقوای بالای سرش به حرکت در می آید. در صورتی که اگر موج انفجار واقعی باشد و کسی آنها را حرکت نداده باشد، باید در یک جهت تحت تاثیر انرژی قرار بگیرند.
مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x