بررسی آینده ارز دیجیتال شیبا اینو

شیبا اینو Shiba Inu یکی از رمزارزهای معروف است که توسط فردی به نام ریوشی در سال 2020 راه اندازی شد و به سرعت توانست به حجم معاملات بالا دست پیدا کند.

هویت سازنده آن همانند بیت کوین ناشناس است.

شیبا اینو روی بلاکچین اتریوم راه اندازی شده است و نام آن از نژاد سگ ژاپنی شیبا اینو گرفته شده است. همچنین به عنوان قاتل دوج کوین نیز شناخته میشود.

در حال حاضر این رمزارز از نظر الگوهای رفتاری، در میان صرافی‌های اصلی بسیار محبوب است.

Shiba Inu در حال حاضر با ارزش بازار 2,762,340,296.49 دلار در بین 50 ارز دیجیتال برتر امروزی قرار دارد.

سرمایه‌گذاری‌ها، چه در بازار سهام و چه در ارزهای دیجیتال، میزان مشخصی از ریسک را به دنبال دارند. هیچ چیز مطمئنی وجود ندارد. با این حال، کوین شیبا اینو پتانسیل تبدیل شدن به یک بازیکن برتر در بازار ارزهای دیجیتال را دارد!

پیشبینی قیمت شیبا اینو در آینده

اکنون که در حال نوشتن این مقاله هستیم، شیبا اینو قیمتی معادل $0.000011 دارد و برای خرید بسیار مناسب است. بازار رمزارز در این روزها افت زیادی داشته و پیشبینی میشود بعد از بهتر شدن بازار، این رمزارز نیز رشد خوبی داشته باشد.

شیبا قبلا هم سابقه بامپ شدید در مدت زمان کوتاه داشته است و خیلی از افراد به امید سود زیاد آن را خریداری کرده بودند، احتمالا بسیاری از آنها اکنون در ضرر هستند چون قیمت آن بسیار پایین آمده است اما برای کسانی که تازه قصد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را دارند، پیشنهاد میکنم اکنون که شیبا قیمت پایینی دارد کمی از آن را بخرند. البته توجه داشته باشید که به علت اینکه این رمزارز به اندازه ارزهایی مثل اتریوم یا کاردانو معتبر نیست، خریدِ سنگین نکنید و کمی از پولی که به آن نیاز ندارید را به خرید شیبا اختصاص بدهید.

به طور کلی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری‌های بی‌ثباتی هستند که می‌توانند شما را ثروتمند کنند یا ضرر بزرگی برایتان داشته باشند.

شیبا وارد متاورس نیز شده است بنابراین در آینده احتمال اینکه قیمت آن بالا برود زیاد است.

همچنین این رمزارز همانند لونا توکن سوزی را آغاز کرده است که این باعث میشود حجم موجودی کل آن کم شده و از کاهش قیمت تا حدی جلوگیری شود. چون همانطور که میدانید تعداد موجودی رمزارزها روی قیمت تاثیر دارد و هرچقدر تعداد کمتری از یک ارز وجود داشته باشد  احتمال اینکه قیمت بیشتری پیدا کند بالاتر است.

منابع:

  • www.zehnamouz.ir
  • www.simplilearn.com
مطالب مشابه از ذهن آموز:
پاسخی بدهید