بیوگرافی سیلویا براون

سیلویا براون از روشن بینان و مدعیان توانایی های سایکیک در دوران معاصر است. او چند سال پیش در سال 2013 و در سن 77 سالگی در گذشت.

سیلویا سلست براون متولد 1936 در امریکا بود. او مدعی بود که از کودکی توانایی های ماورالطبیعی داشته و مادربزرگش که یک مدیوم یا واسطه روحی بود، به او در کشف و پرورش استعدادش کمک کرده است.

سیلویا براون به نوعی نستراداموس دوران ما بود. البته ماجرای او با نستراداموس کمی متفاوت است.

برخلاف نستراداموس، سیلیویا به رمز صحبت نمیکرد و خیلی واضح پیشگویی هایش را اعلام میکرد. او چندین کتاب نوشته است که یکی از کتاب های او که پیشگویی نام دارد، در مورد بیماری شبیه کرونا چندین سال زودتر یعنی در سال 2008 چاپ شده صحبت کرده است!

متن کتاب این است:

تا سال ۲۰۲۰، مردم بیش از هر زمان دیگری در اماکن عمومی، ماسک‌های جراحی و دستکش‌های پلاستیکی استفاده می‌کنند.

علت این کار شیوع یک بیماری شدید شبیه ذات‌الریه خواهد بود که به ریه‌ها و نای حمله می‌کند و به شدت در برابر درمان مقاوم است.

این بیماری به طور ویژه‌ای گیج کننده خواهد بود زیرا بعد از آن که در یک زمستان، ترس و وحشت مطلق ایجاد می‌کند، تا ۱۰ سال بعد، کاملا ناپدیدمی‌شود و باعث می‌شود که هم منبع بیماری و هم درمان آن اسرار آمیز باشد.

پیشگویی سیلویا براون

این اتفاق باعث شد او بیش از پیش سر زبان ها بیافتد و افراد مشهوری از جمله کیم کارداشیان این موضوع را بازنشر کردند. البته همیشه منتقدانی هم داشته است. مثلا منتقدان او میگویند چرا در همین کتاب، سایر پیشگویی ها درست از کار در نیامده اند؟!

سیلیویا براون در برنامه های تلویزیونی هم حاضر میشد و به پلیس هم در یافتن گمشده ها کمک میکرد. برخی پیشگویی های او درمورد افراد گمشده غلط از کار در آمدند که این هم مورد انتقاد مخالفان او قرار گرفت.

اکثر کتاب های او به فارسی هم ترجمه شده است که از میان آنها به موارد زیر می توان اشاره کرد:

  • درس هایی برای زندگی
  • پیشگویی
  • انجمن های سری
  • رویاها
  • زندگی پس از مرگ
  • اسرار و عجایب جهان

سیلویا براون فردی مذهبی و معتقد به خداست اما به همه ادیان احترام گذاشته و معتقد است که مردم باید به عشق خداوند نسبت به بشر پی ببرند و تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنند.

بسیاری از مردم امریکا برای حل مشکلات خود به سیلویا مراجعه میکردند و او دستمزد بسیار بالایی حدود ساعتی 700 دلار داشت! که باید از یک سال جلوتر هم وقت میگرفتید!

او برای مراجعه کنندگانش، با روح مردگان ارتباط برقرار میکرد.

جیمز رندی و سیلویا براون

در سال ۲۰۰۱ جیمز رندی، که همیشه به مخالفت با اینجور افراد میپرداخت در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که اگر سیلویا براون میخواهد حقانیت خود را ثابت کند، می‌تواند چالش یک میلیون دلاری او را بپذیرد. به این معنی که اگر براون قادر باشد، تحت شرایط دقیق علمی که امکان استفاده از حقه و تقلب وجود ندارد، ادعاهای ماورایی خود را ثابت کند، یک میلیون دلار جایزه دریافت خواهد کرد.

سیلویا براون از قبول این چالش خودداری کرد. چندین سال بعد هر دو در یک برنامه تلویزیونی حضور داشتند. جیمز به سیلویا گفت: از چالش یک میلیون دلاری باخبر نشدید؟

سیلویا گفت: چرا خبردار شدم ولی نتوانستم شما را پیدا کنم و نمیدانستم چگونه با شما تماس بگیرم تا در چالش شرکت کنم.

جیمز رندی گفت: عجیب است! شما با مردگان ارتباط برقرار میکنید اما قادر نیستید با زنده ها ارتباط برقرار کنید!

پاسخی بدهید