ایرادهای تئوری رپتیلین ها: خزندگانی که جهان را کنترل میکنند!

عده ای میگن که فرازمینی هایی شبیه خزندگان وجود دارن که نقاب میزنن یا تغییر شکل میدن و خودشون رو به جای سیاستمداران جا میزنن!

بعضی ها پا رو فراتر برده و گفتن سلبریتی ها و افراد مشهور هم اینطورن و اخیرا در ایران میگن احسان علی خانی هم جزو این بیگانه های فضاییه!

همانطور که قبلا هشدار داده بودم، پیج های تئوری توطئه که شما رو به بازدید و پول فروخته اند، روزی خواهد رسید که سوژه کم خواهند آورد و با حرف هایی که خواهند زد، خودشان خودشان را نابود خواهند کرد.

معتقدان به این تئوری توطئه، به عنوان سند، صحنه هایی از تغییر چشم افراد مشهور را نشان میدهند. ولی ما هر ویدیویی که از تغییر چشم افراد مشهور در اینترنت پخش شده، بررسی کردیم متوجه شدیم در ویدیوی اصلی اصلا چنین اتفاقی نیافته بود و فهمیدیم که فیلم ها دستکاری شدن. ورژن اصلی رو در ویدیوی زیر نشون دادیم:

لینک ویدیوی کامل این مبحث در یوتیوب اسرار ماوراء

یکی دوبار هم تصویر دچار گیلیچ شده بود و چیز طبیعی بود.

بد نیست از باورمندان به این تئوری هم بپرسیم، این خزندگان فلان فلان شده که کل جهان رو کنترل میکنن؟ چشم خودشونو نمیتونن کنترل کنن که لو نرن جلو مدگل؟

ایراد بعدی اینه که سیاستمدارهای معروف که پخی نیستن.

 مثلا بایدن یا جرج بوش واقعا چه تحصیل خاصی کردن یا چه ویژگی خاصی داشتن که بخوان فضایی باشن. هرکسی در موقعیت اونا شاید خیلی بهتر هم عمل میکرد.

جالبه که این تئوری رو برای امثال تسلا یا مایکل جکسون که خاص بودن، نمیگن و بیشتر برای اونایی که کاراکتر خاصی نیستن میگن.

ایراد دیگه اینه که این افراد از بدو تولد تا بزرگسالی، کلی عکس و خاطره ازشون هست و کلی آدم شاهد بزرگ شدنشون بودن و همین کارو خراب میکنه.

ببینین برای شما که بایدن یا مارک زاکربرگ رو از نزدیک نمیشناسین راحته که بگین موجود فضایی بودن که خودشونو انسان جا زدن اما خانوادش و دوستاش و فامیلش این حرفو اصلا قبول نمیکنن و با این افراد خاطره دارن.

برای اونا، بایدن یا زاکربرگ کاملا یه آدم معمولیه با عادت غذایی خودش، علایق و سلیقه های خودش. رفتارها، نقاط قوت و ضعفی که داره رو میشناسن.

در حقیقت اگه به یه خارجی عکس شما رو نشون بدن و بگن این یه موجود فضاییه شاید باور کنه اما خانوادتون و فامیلتون که باور نمیکنن. اونا شاهد تک تک لحظات شما از کودکی تا بزرگسالی بودن.

آیا شما قبول میکنین که پسرعمو یا پسرخالتون آدم فضایی بوده باشه؟

خب پسر عموی بایدن هم قبول نمیکنه که بایدن آدم فضایی بوده باشه. نکته اینه.

از طرفی کل ماجرای اینکه نژادی از فرازمینی ها بخوان بیان و مخفیانه مثلا نقش بایدن یا اوباما رو بازی کنن، یکم مسخره و بچه بازیه.

اینکه اونا به صورت پنهانی با رهبران جهان در ارتباط باشن و دستوراتی بهشون بدن یا تهدیداتی کنن، خیلی منطقی تره تا اینکه بخوان بیان تغییر شکل بدن و نقش اوباما رو بازی کنن.

این افراد کار خیلی متفاوت و خاصی هم نکردن و عملکردی در چهارچوب مشخص داشتن.

یه باگ دیگه این تئوری توطئه هم اینه که میان این اتهام رو به رئیس جمهورهای امریکا و رهبران کشورهای غربی میزنن، درصورتیکه رهبران کشورهای غربی اختیارات بالایی ندارن و سیستم دموکراسی که در اون کشورها وجود داره اختیار خیلی زیادی به دولت نمیده و دولتش موقتیه و زیر ذره بین احذاب مخالفشه. مثلا بایدن وقتی میخواد کمک مالی به اوکراین کنه، باید کنگره قبول کنه، یه عالمه نماینده و سناتور هستن که اونا بخشی از تصمیمات رو میگیرن.

از طرفی دولت بعدی که روی کار بیاد همه چیزو ممکنه کنسل کنه. مثلا ترامپ وقتی اومد علاوه بر پاره کردن برجام، حتی طرح های بیمه اوباما برای مردم هم پاره کرد و گفت به درد نمیخوره. یعنی عملا هرچه اوباما رشته کرده بود پنبه شد.

این ادعاها شاید اگه برای رهبر کره شمالی گفته میشد خیلی منطقی تر بود. چون تا زنده هست خودش همه کارس و نمیخواد مردمش آزاد بشن و با دنیا تعامل داشته باشن و اونا رو به نوعی به اسارت گرفته. پس اینکه بگیم اون یه موجود بیگانه شروره، خیلی منطقی تره تا کسی که چهار سال اومده اختیار تام هم نداره، بعدشم قراره رئیس جمهور بعدی که اومد کل دستورات و برنامه های رئیس جمهور قبلی رو پاره کنه بریزه دور.

همیشه هم کانال های تئوری توطئه میگن که خزندگان و ایلومیناتی نمیخوان شما حقیقت رو بدونین، خب حالا که دونستیم، چه فرقی کرد؟ بازدید کانال مدگل بالاتر رفت؟

تازه اگه نمیخواستن مردم بفهمن خب چرا اینترنت و یوتیوب و ایسنتا رو ساختن و بزرگ ترین حامیان اینترنت آزادن؟ یا چرا با یه کدنویسی ساده کاری نکردن کانال های تئوری توطئه که رازهای جهان رو لو میدن، بازدید بالا نگیرن؟

نظر شما در اینباره چیه؟ چقدر تاحالا به این تئوری به صورت منطقی نگاه کرده بودین؟

لینک ویدیوی کامل این مبحث در یوتیوب اسرار ماوراء

مطالب مشابه از ذهن آموز:
پاسخی بدهید