نقد اساسین کرید میراژ ، جدید یا تکراری؟

اساسین کرید میراژ یک بازی اکشن ماجراجویی جهان باز است که توسط استودیو یوبیسافت مونتREAL ساخته شده و توسط یوبیسافت منتشر شده است. این بازی در سال ۲۰۲۳ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و مایکروسافت ویندوز منتشر شد.

بازی در بغداد قرن نهم می‌گذرد و داستان فردی به نام داریوش را روایت می‌کند که عضو گروهی از اساسین‌ها است که برای مبارزه با خلافت عباسی تلاش می‌کنند. داریوش از یک فناوری جدید به نام “میراژ” استفاده می‌کند که به او اجازه می‌دهد تا جهان را به صورت مجازی ببیند و از آن برای اهداف مخفیانه استفاده کند.

میراژ از نظر گیم‌پلی شباهت زیادی به بازی‌های اساسین کرید قبلی دارد. بازیکنان می‌توانند در جهان بازی آزادانه حرکت کنند، ماموریت‌های مختلف را انجام دهند و با دشمنان مبارزه کنند. با این حال، میراژ دارای چند ویژگی جدید نیز است، مانند فناوری میراژ که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا جهان را به صورت مجازی ببینند و از آن برای اهداف مخفیانه استفاده کنند.

میراژ از نظر گرافیکی نیز یک بازی زیبا است. جهان بازی به خوبی طراحی شده است و شخصیت‌ها و انیمیشن‌ها نیز با کیفیت هستند.

در مجموع، اساسین کرید میراژ یک بازی اکشن ماجراجویی جهان باز خوب است که دارای گیم‌پلی جذاب، گرافیک زیبا و داستانی جالب است. با این حال، این بازی بدون ایراد نیست. یکی از مشکلات اصلی بازی، تکراری بودن ماموریت‌ها است. بسیاری از ماموریت‌ها در بازی مشابه یکدیگر هستند و این می‌تواند باعث شود که بازی پس از مدتی خسته‌کننده شود.

در اینجا خلاصه‌ای از نقاط قوت و ضعف اساسین کرید میراژ آورده شده است:

نقاط قوت:

  • گیم‌پلی جذاب
  • گرافیک زیبا
  • داستان جالب
  • فناوری میراژ

نقاط ضعف:

  • تکراری بودن ماموریت‌ها
  • باگ‌های فنی

امتیاز: ۷ از ۱۰

پیشنهاد:

اگر از طرفداران بازی‌های اساسین کرید هستید، اساسین کرید میراژ یک بازی خوب برای شماست. با این حال، اگر انتظار یک بازی کاملاً جدید و نوآورانه را دارید، ممکن است از این بازی ناامید شوید.

پاسخی بدهید