نقد فیلم ترسناک The Predator 2018

فیلم های غارتگر یا شکارچی، مجموعه فیلم هایی در مورد موجودات بیگانه فضایی خطرناک هستند که از سال 1987 ساخته و پخش شده اند. یکی از جذاب ترین نسخه های این مجموعه The Predator 2018 می باشد که غارتگر 4 هم گفته میشود و به فارسی هم دوبله شده است.

کسانی که اهل فیلم های اکشن و تخیلی هستند حتما از این فیلم خوششان خواهد آمد. این فیلم رگه هایی از طنز هم در خود دارد که به جذاب تر شدن آن کمک کرده است.

داستان بسیار مهیج و جذاب است و موفق میشود تا پایان فیلم مخاطب را نگه دارد.

موجودات بیگانه این بار به زمین آمده اند تا یک پسر بچه مبتلا به اوتیسم را با خود به سیاره شان ببرند، چون گویا آنها معتقدند که اوتیسم مرحله بعدی از تکامل است و یک نقص نیست. اما پدر این بچه یک ارتشی خبره است که با دوستان خود میخواهد جلوی این ربایش را بگیرد.

نقد فیلم غارتگر 4

فیلم های غارتگر Predator تقریبا هم سبک فیلم های بیگانه هستند. قبل از این فیلم، یک فیلم دیگر نیز به نام بیگانه علیه غارتگر Alien Vs Predator ساخته شده بود که موجودات فضایی هر دو فیلم در مقابل یکدیگر به مبارزه می پرداختند.

این فیلم امتیاز 5.3 از 10 را در IMDb کسب کرده است که به نظر من امتیاز پایینی به آن داده اند که حقش نبوده است. این فیلم از نظر اکشن بودن چیزی از سایر فیلم ها کم ندارد. داستان و بازیگری ها عالی هستند و یک فیلم کاملا سرگرم کننده است. مجموعه غارتگر هیچوقت داستان چندان پیچیده و خاصی نداشته است، بنابراین ضعف خاصی در این فیلم وجود ندارد.

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x