هتل های تسخیر شده در جهان کدامند؟

در سراسر جهان هتل های زیادی وجود دارند که به دلیل فعالیت های ماوراءالطبیعه مشهور هستند. برخی از این هتل ها به دلیل مرگ های غم انگیزی که در آنها رخ داده است، تسخیر شده اند، در حالی که برخی دیگر به دلیل تاریخچه طولانی و مرموز خود مشهور هستند. در اینجا چند مورد از مشهورترین هتل های تسخیر شده جهان آورده شده است:

  • هتل استنلی (Stanley Hotel) در استنفورد، کلرادو، ایالات متحده

این هتل که الهام بخش فیلم ترسناک “The Shining” استنلی کوبریک بود، به خاطر ارواح بازدیدکنندگان سابق خود، از جمله یک پسر کوچک که در آتش سوزی در سال 1911 کشته شد، مشهور است. مهمان ها گزارش می دهند که صداهای مرموز، اشیای متحرک و حتی چهره های شبح وار را دیده اند.

  • هتل سیسیل (Cecil Hotel) در لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده

این هتل که به دلیل قتل های متعدد، خودکشی ها و سایر حوادث غم انگیز مشهور است، به عنوان یکی از تسخیر شده ترین هتل های جهان شناخته می شود. یکی از جنجالی ترین مرگ ها در این هتل، مرگ الیسا لم، 21 ساله، بود که در سال 2013 در تانکر آب روی پشت بام هتل پیدا شد. مهمان ها گزارش می دهند که صداهای مرموز، اشیای متحرک و حتی چهره های شبح وار را دیده اند.

  • مسافرخانه راگدکت (Ragged Cot Inn) در نیوپورت، انگلستان

این مسافرخانه که در قرن 17 ساخته شده است، به خاطر ارواح بازدیدکنندگان سابق خود، از جمله یک زن جوان که در سال 1860 در آنجا خودکشی کرد، مشهور است. مهمان ها گزارش می دهند که صداهای مرموز، اشیای متحرک و حتی چهره های شبح وار را دیده اند.

  • هتل بورچینی (Burchiani Hotel) در فلورانس، ایتالیا

این هتل که در قرن 15 ساخته شده است، به خاطر ارواح بازدیدکنندگان سابق خود، از جمله نیکولو ماکیاولی، فیلسوف ایتالیایی، مشهور است. مهمان ها گزارش می دهند که صداهای مرموز، اشیای متحرک و حتی چهره های شبح وار را دیده اند.

  • هتل امیلی مورگان (Emily Morgan Hotel) در سن آنتونیو، تگزاس، ایالات متحده

این هتل که در قرن 19 ساخته شده است، به خاطر ارواح بازدیدکنندگان سابق خود، از جمله امیلی مورگان، یک پرستار که در سال 1888 در آنجا خودکشی کرد، مشهور است. مهمان ها گزارش می دهند که صداهای مرموز، اشیای متحرک و حتی چهره های شبح وار را دیده اند.

اینها تنها چند مورد از هتل های تسخیر شده بسیاری هستند که در سراسر جهان وجود دارند. اگر به دنبال یک تجربه ترسناک هستید، ممکن است بخواهید در یکی از این هتل ها اقامت کنید. با این حال، به یاد داشته باشید که هیچ مدرک علمی برای اثبات وجود ارواح وجود ندارد، بنابراین ممکن است فقط با یک تجربه شبانه پر از وحشت مواجه شوید.

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x