چند سریال خوب برای یادگیری زبان انگلیسی چیه؟

برای یادگیری زبان انگلیسی، سریال‌های تلویزیونی خوبی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. برخی از این سریال‌ها عبارتند از:

  • دوستان (Friends): این یک سریال کمدی است که درباره زندگی شش دوست در نیویورک است. شما می‌توانید لغات رایج و عامیانه را در این سریال بشنوید و فرهنگ آمریکایی را در مورد رابطه‌ها و عشق بشناسید. برای مثال، شما معنای عبارت “We were on a break” را خواهید آموخت که به معنای “ما فاصله گرفته بودیم” است.
  • جین د خانم (Jane the Virgin): این یک سریال کمدی-عاشقانه است که درباره یک زن جوان لاتین تبار است که به طور ناخواسته باردار می‌شود. این سریال برای زبان‌آموزان اسپانیایی خوب است چون بعضی از قسمت‌ها به زبان اسپانیایی هستند و شما می‌توانید با تفاوت لهجه‌های انگلیسی و اسپانیایی آشنا شوید.
  • چیز‌های عجیب (Stranger Things): این یک سریال علمی-تخیلی است که در دهه ۸۰ میلادی در شهر کوچک هاوکینز در ایندیانا رخ می‌دهد. در این سریال، چند بچه با نیرو‌های ماوراءطبع و دولت مخفی روبرو می‌شوند. این سریال برای چند دلیل خوب است: اول، بچه‌ها به طور کل کنده و روشن صحبت می‌کنند و دوم، شما معلومات جالب در مورد فرهنگ و تاريخ آمريكايى را خواهيد يافت. برای مثال، شما معنای عبارت “The Upside Down” را خواهید آموخت که به معنای “جهان موازى” است.
مطالب مشابه از ذهن آموز:
پاسخی بدهید