گزارش عینی: بشقاب پرنده در جاده‌ی غربی

گزارش ادعای یک شهروند : تازه با هواپیما به دنور رسیده بودم . اتومبیلم را از فرودگاه برداشتم و در جهت غرب در جاده ی شماره ی i- 70 به راه افتادم. حدود 50: 2 بعداز ظهر ، در حالی که تقریبا هیچ بادی در حال وزیدن نبود ، چیزی را در آسمان دیدم که در نگاه اول شبیه به یک کیسه زبالهی سیاه رنگ بود .

با نزدیک تر شدن به آن ، متوجه شدم که این جسم تیره ، در هوا شناور است و بالا و پایین نمی رود.

همین طور متوجه شدم که شکل آن هم مانند کیسه زباله نیست ، بلکه تا حدی هندسی به نظر می رسد ؛ درست مانند سنگی بود که در آسمان با سرعتی یکنواخت در پرواز باشد.

این جسم در هنگام پرواز ، به آرامی می چرخید . رنگ آن هم بیشتر قهوه ای بود تا سیاه . هیچ نوع پنجره ، در یا علامتی هم رویش دیده نمی شد.

سرعت حرکتش کمی بیشتر از سرعت اتومبیل ها بود . اتومبیل ها با نزدیک شدن به آن ، از سرعت خود کم می کردند.

این جسم هم مانند ما در جهت غرب در حرکت بود . به همین دلیل ، حدس می زنم که عده ی دیگری هم باید آن را دیده و گزارش کرده باشند.

در ساعت 58 : 2 ، موبایلم را آماده کردم و بعد کمی از آن فیلم گرفتم که احتمالا بدترین ویدئویی است که تا به حال دیده اید.

من در خط سمت چپ جاده در حال رانندگی بودم که موبایل را از پنجره بیرون بردم و فیلم گرفتم. در طول این ویدئوی کوتاه ، شما جسم را به صورت لکه ی کوچکی در صفحه می بینید . به گمانم ممکن است یکی از حاضران در جاده در گزارش خود ، ویدئوی بهتری از این جسم تهیه کرده باشد.

این جسم ، هواپیما ، پرنده ، پهپاد یا حشره نبود . تنها احتمال ممکن از نظر من ، این است که آن جسم ،یک بالن باشد ، ولی باز هم برای یک بالن ، حرکتی بیش از حد یکنواخت و دقیق داشت . بعد از چند دقیقه ، این جسم از محدوده ی دید من خارج شد و به حرکتش در مسیر غرب ادامه داد.

این جسم بسیار شبیه به یک یوفو بود ، زیرا نمی دانم واقعا چه چیزی می توانست باشد . ولی این احتمال هم وجود داشت که نوعی جسم پرنده ی کنترل از راه دور باشد .

من سعی کردم تا بهترین فیلم ممکن را از آن جسم بگیرم ، اما در آن وضعیت و در حال رانندگی ، واقعا نتوانستم فیلم بهتری بگیرم ، چون ترافیک جاده مجبورم می کرد تا سرعتم را کم و زیاد کنم و حواسم می بایست به جاده هم می بود.

شرایط آن بزرگراه هم طوری نبود که بتوانم از اتومبیل پیاده شوم و فیلم بگیرم . حتی نمی توانستم از دوربین بهتری که در ماشین داشتم ، استفاده کنم . به هر حال امیدوارم این ویدئو برای محققان به اندازهی کافی جزئیات داشته باشد.

 

مطالب مشابه از ذهن آموز:
دیدگاه 1
  1. kami میگوید

    فیلمش کجاست پس؟؟؟؟

پاسخی بدهید