دانلود امواج صوتی مغزی | تقویت مغز

مغز انسان در حالت های مختلف مانند تمرکز، آرامش و غیره امواج مختلفی از خود منتشر میکند و اگر شما بخواهید به این حالت ها دست پیدا کنید میتوانید به این امواج گوش بدهید.

ما برای شما به رایگان امواج مختلف مغزی را با کیفیت عالی برای دانلود قرار داده ایم که برای تمرینات خود میتوانید استفاده کنید.

دانلود رایگان موسیقی امواج آلفا ، بتا ، تتا ، دلتا و گاما

گوش دادن به فایل‌های صوتی امواج مغزی در حین استراحت یا کار و فعالیت، موجب تقویت هوش و حافظه، افزایش تمرکز و بهبود عملکرد مغز میشود.

فرمت فایل: mp3

دانلود امواج گاما

این امواج بیشترین فرکانس را دارند. مربوط به پردازش ذهنی و عملکرد بالای مغز هستند. در بالاترین سطح تمرکز، امواج گاما منتشر میشوند.

دانلود امواج بتا

این امواج سریع‌ترین امواج مغزی هستند که دامنه پایینی هم دارند. این امواج مربوط به هشیاری و انجام کارهای عادی و روزمره هستند. فرکانس امواج بتا بین 12 تا 38 هرتز می‌باشد.

دانلود امواج تتا

امواج تتا در حین خیال پردازی و رویا دیدن منتشر میشود. این امواج برای خلاقیت مفید هستند.

دانلود امواج آلفا

امواج آلفا در حالت استراحت و مراقبه و آرامش تولید می‌شوند. گوش دادن به آن موجب آرامش ذهن، افزایش خلاقیت و تمرکز میشود.

دانلود امواج دلتا

امواج دلتا، فرکانس پایینی داشته و در حالت ریلکس و آرامش عمیق به وجود می آیند. تلقینات در این سطح تاثیر بیشتری دارند. فرکانس امواج دلتا بین 1.5 تا 4 هرتز است.

 

این امواج را میتوانید در حین مطالعه یا در حین تمرکز و آرامش گوش بدهید و لازم نیست حتما با هدفون باشد یا با صدای خیلی زیاد و بلند باشد.

همچنین به شما در تمریناتی مثل تندخوانی یا کاخ حافظه هم کمک میکند.

برای رفتن به سطح آلفا میتوانید از پکیج آلفا و تمرینات آن هم استفاده کنید.

 

مطالب مشابه از ذهن آموز:
پاسخی بدهید