دیدن ماهی در خواب به چه معناست؟

دیدن ماهی یکی از خواب‌های رایج است که تعبیرهای گوناگونی بستگی به اینکه چطور در خواب دیده شود دارد اما معمولا نشانه خوبی است.

خوردن ماهی :

اگر شما در خواب ببینید که ماهیگیری میکنید یا ماهی میخورید، به گفته تعبیرکنندگان قدیمی ، تعبیر آن خوب است و شما منفعت پیدا میکنید.

خوردن ماهی که بدمزه باشد یا احساس کنید که سمی است، خوب نیست و تعبیر آن بیماری یا مشکل است.

یوسف نبی(ع) گفته است که ماهی نعمت و روزی است.

ماجرای ماهیگیری حضرت سلیمان(ع) هم در شب عید، نشانه این است که ماهی خیر و برکت است.

گرفتن ماهی از کسی :

ماهی تازه هم خوب است و اینکه کسی به شما آن را هدیه بدهد هم خوب است.

اگر مرده به شما ماهی بدهد، یعنی شخصی که فوت کرده است به شما ماهی بدهد خوب است، البته اگر خودِ ماهی شرایطی که تعبیرش بد باشد را نداشته باشد.

دیدن ماهی در خواب :

دیدن ماهی مرده در آب خوب نیست و یعنی اتفاق یا حادثه‌ای می‌افتد و شما متضرر میشوید.

دانیال نبی(ع) میگوید دیدن ماهی بزرگ در خواب خوب است و نعمت است اما ماهی کوچک خوب نیست و غم است.

اگر شما در یک آب برکه یا دریا یا استخر یا آکواریوم که زلال هم باشد مقدار زیادی ماهی زنده ببینید یعنی موقعیت خوبی نصیب شما خواهد شد.

پرورش ماهی در خواب نیز خوب است و تعبیر آن خیر و برکت است.

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
persia

خیلی جالبه (و البته عجیبه!) برام که شما توی سایتتون از بزرگی مثل جیمز رندی تعریف میکنید. و دربارش مینویسید. اون صراحتاً یه آتئیست بود. ولی از اون طرف مزخرفات و خرافاتی مثل تعبیر خواب رو ترویج میدید!!!

persia

ممنون که وقت گذاشتید و پاسخ دادید. پیرامون فروید باید عرض کنم که فروید یه کتاب داره به اسم “تفسیر خواب”، که خواب دیدن رو از دیدگاه روانشناسی بررسی میکنه، و این موضوع هیچ ربطی به “تعبیر خواب”، که هیچ پایه ی علمی نداره، نداره! همین کار بزرگی که بنیاد جیمز رندی و شخص زنده یاد جیمز رندی انجام داد، به خوبی اثبات میکنه که هیچ ماوراءالطبیعه ای وجود نداره، حالا چه خدایان باشه، چه روح باشه، چه پیشگویی باشه، و هر چی دیگه ای. پیشنهاد میکنم نگاهی هم به آثار فیلسوف علم دنیل دنت بندازید. به عنوان مثال این… مشاهده بیشتر »

the-hk

استاد من یه بار دیدم تو خواب ماهی شدم آیا تابیر داره ؟

6
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x