آیا از نفرین خانواده وینچستر چیزی میدانید؟

سارا وینچستر ، اخرین عضو بازمانده از خانواده ثروتمند وینچستر در سال 1884 به خانه ای در میان یک مزرعه در کالیفرنیا نقل مکان کرد. او مدعی بود که روح کسانی که با تفنگ های وینچستر کشته شده اند به سراغ او آمده اند.

او دچار نفرینی شده بود که برای رهایی از آن مجبور بود همیشه در حال ساخت اتاق هایی در امارت خانوادگی شان باشد.

او پیام هایی از ارواح دریافت میکرد با این مضمون که باید تعداد اتاق های امارت را بیشتر کند.

آنها هشدار میدادند که اگر دست از ساخت و ساز بردارد نفرین گریبان او را خواهد گرفت به همین خاطر او تا آخرین لحظه عمرش مشغول اضافه کردن اتاق هایی به امارت خانوادگی شان بود.

سارا 36 سال به کار ساخت بنا ادامه داد و در نهایت کاخ وینچستر مساحتی بیش از 24 هزار متر مربع را اشغال کرد. این کاخ بزرگ دارای 160 اتاق، 47 بخاری هیزمی، 2هزار در و ده ها اتاق مخفی و راهروست.

هر شب سارا وینچستر درحالی که لباسی بلند به تن داشت در این کاخ بزرگ به پذیرایی از ارواحی که مهمان او بودند می پرداخت.

سارا وینچستر غذاهایی که توسط آشپزهای اروپایی تهیه میشد را برای پذیرایی از ارواح روی میز میچید.

او تا زمانی که زنده بود این ضیافت شام را برگزار میکرد.

میگویند دلیل نفرین خانواده وینچستر این بود که اسحله وینچستر با طراحی منحصر به فرد خود، جان بسیاری از بیگناهان را به طرز وحشتناکی گرفته است. مدیومی از بوستون امریکا  به عنوان مشاور به خدمت خانم وینچستر در آمد. او به سارا گفت که خانواده و بخت و اقبال او، توسط ارواح تسخیر شده‌اند. در حقیقت او به ارواح سرخ پوستان بومی آمریکا اشاره می‌کرد، به ارواح  سربازان کشته شده در جنگ داخلی آمریکا و به هر کسی که به هر شکل ممکن، توسط اسلحه‌های ساخته شده توسط کارخانه‌ی وینچستر، کشته شده بودند

 دختر خانواده وینچستر هم زمانی که بچه بود براثر یک بیماری فوت کرد و گفته میشود که هیچ کدام از افراد خانواده وینچستر نتوانستند روی آرامش را به خود ببینند.

اکنون کاخ وینچستر یکی از جاذبه های گردشگری کالیفرنیا محسوب میشود و علاقمندان میتوانند از نزدیک با محل زندگی خانواده وینچستر آشنا شوند.

 

 

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x