پیشگویی های گریگوری راسپوتین ، پیشگو و رازورز روسی

امروز تعدادی از پیشگویی های گری گوری راسپوتین را برایتان آماده کرده ایم.

او که بین سالهای 1869 تا 1916 میلادی زندگی میکرد، در زمان خود از شهرت و قدرت زیادی در کشور برخوردار بود و توانسته بود مرگ خودش ، سقوط خانواده سلطنتی و فروپاشی شوروی را به درستی پیشگویی کند.

با من همراه باشید و لطفا با لایک و کامنت از کانال من حمایت کنین.

پیشگویی راسپوتین در مورد بلایای طبیعی:

زمین لرزه ها بیشتر می شوند ، زمین ها و آبها باز می شوند و زخم های آنها؛ مردم و وسایل را در بر می گیرد … شما هر روز در آستان خانه خود خشونت خواهید دید. دریاها وارد شهرها می شوند و زمین ها شور می شوند و دیگر آبی وجود نخواهد داشت که شور نباشد. شخصی خود را در زیر باران نمک پیدا خواهد کرد و در زمین شور ، بین خشکسالی و سیل پرسه خواهد زد … گل در دسامبر شکوفا می شود و در ژوئن برف می بارد.

پیشگویی راسپوتین درمورد آزمایشات شبیه سازی :

هیولاهایی متولد می شوند که انسان و حیوان نخواهند بود. و بسیاری از افرادی، که هیچ بند نافی بر روی بدن خود ندارند اما در روح آنها نشانه ای وجود دارد.

و وقت آن فرا خواهد رسید که هیولایی از هیولاها را در گهواره خواهید یافت – مردی بدون روح.

رحم مادر مانند گوشت گاو فروخته می شود. لردها و جانوران ظهور خواهند کرد.

در پایان ، کیمیاگری غیرمسئولانه انسان ، مورچه ها را به هیولاهای عظیمی تبدیل می کند که خانه ها و کل کشورها را نابود خواهند کرد ، هم آتش و هم آب در برابر آنها ناتوان خواهند بود.

گیاهان ، حیوانات و انسان ها برای جدا شدن ایجاد شده اند. اما روزی فرا می رسد که دیگر هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.

پیشگویی راسپوتین درمورد آینده روسیه:

مردم به سوی فاجعه در حال حرکت هستند. نابخردترین افراد، گاری را در روسیه ، فرانسه ، ایتالیا و جاهای دیگر می رانند … بشریت توسط قدم های دیوانگان و رذل ها خرد خواهد شد. خرد زنجیر خواهد شد. نادان و سلطه گر ، قوانینی را برای خردمندان و حتی فرومایگان حکم می کنند … سه مار گرسنه در امتداد جاده های اروپا می خزند و خاکستر و دود بر جا می گذارند. جهان انتظار دارد سه “صاعقه” باشد که زمین را بین رودخانه های مقدس ، یک باغ خرما و نیلوفرها بسوزاند. یک شاهزاده خونخوار از غرب خواهد آمد ، که شخصی را به بردگی می کشد ، و یک شاهزاده دیگر از شرق خواهد آمد ، که یک فرد را به فقر بردگی می کشاند.

پیشگویی راسپوتین درمورد حوادث در نیروگاه های هسته ای:

برج ها در سراسر جهان ساخته می شوند ، آنها قلعه های مرگ خواهند بود. برخی از این قلعه ها فرو می ریزند و خون پوسیده ای از این زخم ها سرازیر می شود که زمین و آسمان را آلوده می کند. همانطور که لخته های خون مانند شکارچیان روی سر ما می ریزد. بسیاری از لخته ها به زمین می افتند و سرزمینی که در آن سقوط می کنند برای هفت نسل خالی از سکنه خواهد شد.

پیشگویی راسپوتین درمورد پایان جهان:

وقتی روزگار به پرتگاه نزدیک می شود ، عشق انسان به انسان به یک گیاه خشک تبدیل می شود. در کویر آن دوران ، فقط دو گیاه رشد می کند – گیاه سود و گیاه غرور. اما می توان گل های این گیاهان را با گلهای عشق اشتباه گرفت. تمام انسانیت در این زمان ملعون توسط بی تفاوتی بلعیده خواهد شد … مرگ بزرگ مرگ یک خانواده ، بی آبرو و مصلوب خواهد بود.

همه شنوندگان نور واقعی را می بینند و افسار زمینی را فراموش می کنند. در دره به رنگ خورشید ، درختی با برگ های طلا و شاخه های نقره رشد می کند و درخت هفت میوه خواهد داد که میوه های سعادت خواهد بود. اولین میوه آرامش خاطر است که در بالای درخت رشد می کند.

سپس ثمرات لذت زندگی ، تعادل روحی ، سلامت جسمی ، وحدت با طبیعت ، فروتنی صادقانه و سادگی زندگی حاصل خواهد شد. همه مردم می توانند از این میوه ها استفاده کنند ، اما کسانی که نیازی به خوردن آنها ندارند ، دور ریخته می شوند و جایی در گاری خوشبختی پیدا نمی کنند. در این زمان ، فرد با نان زندگی نخواهد کرد بلکه با روح زندگی خواهد کرد. و ثروتهای انسانی دیگر در زمین نیستند ، بلکه در بهشت خواهند بود …

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x