چوپاکابراس چیست؟

یکی از پدیده های اسرارآمیز جهان که ناشناخته مانده، چوپاکابراس (به معنی مکنده ی بز) است و امروزه توجهات زیادی را به خود جلب کرده است، شاید به این دلیل که این هیولا تقریبا” مانند خون آشام حیوانات را با مکیدن خونشان می کشد.

چوپاکابراس به دنبال حیوانات اهلی مزرعه می گردد (معمولا” بز، ماکیان و اسب)، بدن آنان را سوراخ می کند (معمولا” در ناحیه گردن) و خون بدن آنان را می مکد و در بعضی موارد، احشأ شکمی شان را نیز خالی می کند. یک نکته جالب توجه راجع به چوپاکابراس این است که غیر ممکن است قطره ای خون در اطراف حیوانی که می کشد، یافت شود و به غیر از تمام شدن خون حیوان و گاهی خالی کردن احشاء بدن آن بقیه ی اندام حیوانی که به آن حمله شده سالم باقی می ماند.

بنابر اطلاعات موجود در سایت، این موجود در سراسر مکزیک، کارائیب و امریکای جنوبی و همچنین در جنوب غربی امریکا و فلوریدا دیده شده است. در مقاله ای در این سایت بیان شده است که:

چوپاکابراها این گونه توصیف شده اند، هنگامی که راست می ایستد، حدود 120 سانتی متر قد دارد، چشمانی قرمز، درشت و کشیده و پوستی خاکستری رنگ دارد که قسمتی از آن خز و قسمتی دیگر پردار است، بازوانی کوتاه با پنجه های چنگکی، پاهایی مانند کانگورو و نواری از خارهای تیز و بلند در وسط پشتش وجود دارد. این طور تصور می شد که آنان حیواناتی بسیار قدرتمند هستند. بعضی از گزارش ها حاکی از این است که چوپاکابرا بال هایی دارد و قادر به پرواز است.

قابل ملاحظه است که در پالینکیو مکزیک سنگهای مایان حکاکی شده ای، یافت شده است، که تصویر موجود عجیبی را توصیف می کند. این تصویر بسیار شبیه به تصویر بازسازی شده شاهدان عینی از چوپاکابراها است. بنابراین به نظر می رسد این حیوانات اسرارآمیز در واقع از دیر باز در کنار ما بوده اند.

به نظر می رسد همزمان با رؤیت چوپاکابراها توپ های نورانی نارنجی رنگی دیده شده اند، که بعضی ها آن را به موجودات فضایی و بشقاب پرنده ها نسبت می دهند. حالا چرا موجودات فضایی به خون حیوانات نیازمندند؟ زیرا به نظر می رسد که نه تنها گرسنگی سبب می شود دست به این کار بزنند، بلکه یک نوع تحقیق است. هنگامی که به بخش آدم ربایی فضایی ها برسیم، خواهید دید که هرچه از فضا می آید برای کره ی زمین مفید نیست. بله، آنها از جهات مختلفی شبیه ما هستند، اما همیشه مجبورند از عهده ی افراد خائن و دیوانه ی گروه برآیند. به همین علت است که رؤیت چوپاکابراها برای مدتی رو به کاهش گذاشته است و این باعث می شود چیزهای عجیب زیادی از آنها بشنویم، این موجودات باید تحت کنترل کسانی قرار گیرند که آنها را به اینجا آورده اند.

این وقایع که معمولا” بعضی از صفحات آخر روزنامه را به عنوان پر کننده ی صفحات روزنامه اشغال می کند، همانند بسیاری از مشاهدات غیر قابل توجیه دیگر هستند. (حتی وقایع عجیب در آسمان نیز ظاهرا” این گونه گزارش می شوند. ما همیشه باتلاق هوایی، شهاب سنگ، بالون های هوایی یا توضیحات نامعقول دیگری را می شنویم. به یاد دارم که در سال 1980 در سن خوزه، کالیفرنیا، نور عجیبی بر روی شهر دیده شد، که روی چراغ دریایی داخل باتلاق پایین آمده بود، اولا”، که سن خوزه در مرداب نیست و دوم این که، چرا آنها تحقیق نکردند تا منشأ روشنایی را پیدا کنند؟)

معتقدم که چوپاکابراس کاملا” با خفاش های خون آشام تفاوت دارد قطعا” موجودی است که از سیاره های دیگر برای تحقیقات به زمین آورده شده و گاهی اوقات از کنترل خارج می شود.

منبع: کتاب اسرار و عجایب جهان – تالیف: سیلویا براون

اگه به کشف و جستجوی موجودات ماورایی علاقه دارین، ویدیوی زیر را ببینین:

 

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x