کتاب سفر در زمان – تئوری جدید نویسنده ایرانی

کتاب اثر آیندگان که یک پژوهشگر ایرانی به نام ایمان صدیقی آن را نوشته است؛ یک تئوری جدید را مطرح میکند که طبق آن برخی از عجایب جهان باستان توضیح داده میشوند.

در این تئوری انسان هایی از زمان حال و یا آینده به گذشته سفر کرده اند و آثاری از خود برجای گذاشته اند. مانند نقشه های هوایی، نابودی برخی تمدن ها با سلاح هایی پیشرفته و …

همچنین از آنجایی که هر گونه تغییر در گذشته سبب ایجاد تغییر در آینده میشود، تاریخ جهان به کلی تغییر کرده است. کسی چه میداند شاید در نسخه قبلی، آتلانتیس یک ابرقدرت بوده است و تنها راه نابودی آن سفر به گذشته بوده.

همچنین در مورد ماهیت زمان و اینکه زمان چگونه سپری میشود، زمان چیست و چطور میتوان به گذشته سفر کرد در این کتاب مورد بحث قرار گرفته است.

نویسنده کتاب معتقد است که زمان از بیگ بنگ ایجاد شده و ماهیتی کندشونده دارد. یعنی مانند یک انفجار که در ابتدا قدرت بیشتری دارد و به مرور از قدرت آن کاسته میشود، زمان نیز اینگونه است و به همین خاطر است که هزاران سال و میلیون ها سال پیش زمان سریع تر سپری میشده است و طول روز و شب کوتاه تر از اکنون بوده است. در آینده نیز زمان کندتر شده تا اینکه در نهایت زمان متوقف میشود.

کتاب اثر آیندگان به طرز شگفت انگیزی مباحث جالب و جدیدی را مطرح میکند و ذهن خواننده را به خوبی تا انتهای کتاب درگیر میکند.

اگر علاقمند به خواندن این کتاب شده اید میتوانید از فروشگاه های مختلف آن را تهیه کنید.

کتاب اثر آیندگان دیجی کالا  پی دی اف اثر آیندگان

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x