اسکات ادکینز و دانی ین در کنار کیانو ریوز در جان ویک 4

در فیلم جان ویک 4 با بازی کیانو ریوز که یک فیلم اکشن است دو بازیگر مشهور دنیای رزمی یعنی اسکات ادکینز و دانی ین حضور خواهند داشت. این یک خبر خوش برای علاقمندان به فیلم های رزمی و اکشن است.

جان ویک 4 که به علت همه گیری کرونا به تعویق افتاده است و سال 2023 اکران خواهد شد، یک بار دیگر شاهد حضور کیانو ریوز در کنار این دو استاد هنرهای رزمی خواهد بود.

هنوز فیلمنامه منتشر نشده است و معلوم نیست که داستان از چه قرار است اما طبق روال سابق ایان مک شین هم حضور خواهد داشت.

استقبال بد مردم از ماتریکس 4 سبب شد تا سازندگان جان ویک 4 که قرار بود آن را در همان روز اکران ماتریکس 4 اکران کنند، به فکر بیافتند و تغییراتی در آن اعمال کنند و بیشتر روی این نسخه کار کنند.

دانی ین یکی از موفق ترین هنرپیشه های رزمی جهان است که مدال های جهانی ووشو دارد و تقریبا تمامی سبک های ورزشی را کار کرده است.

سازندگان جان ویک 4 معتقدند که دانی ین با خود انرژی زیاد و قدرت را به نسخه چهارم خواهد آورد.

اسکات ادکینز هم قبلا در فیلم های یوری بویکا و ایپ من 4 ایفای نقش کرده است و چهره خشن و اندام ورزیده ای دارد. او در یک خانواده متوسط در انگلیس به دنیا آمد و از 10 سالگی به کلاس جودو میرفت.

ادکینز در رشته‌هایی همچون ساندا، کیوکوشین، موی‌تای و نینجوتسو مهارت بسیاری دارد. همچنین او در کیک‌بوکسینگ، جودو و تکواندو کمربند مشکی دارد و در حال حاضر در رشته هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) فعالیت دارد.
کیانو ریوز نیاز به معرفی ندارد و به احتمال زیاد حداقل یکی از فیلم‌های او مانند ماتریکس یا کنستانتین یا همین جان ویک را دیده اید.

به عقیده من فیلم های جان ویک صرفا اکشن هستند و حرف خاصی برای گفتن ندارند، با این حال اگر اهل دیدن فیلم های اکشن هستید نسخه چهارم به نظر من ممکن است از نسخه های دوم و سوم این فیلم بهتر باشد.

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x