تست شخصیت شناسی (1)

برای شرکت در این تست شخصیت شناسی تصویری، با توجه به احساس درونی‌تان یک تصویر را انتخاب کنید.

انتخاب شما نتیجه این تست شخصیت شناسی را مشخص میکند.

از طریق کامنت نظرتان را درمورد تست و میزان درست بودن آن بگویید.

☟ ☟ ☟ ☟ ☟

test-door

☟ ☟ ☟ ☟ ☟

 

پاسخ‌ها:

 1. شما شخصیت بامزه ای دارید و به دیگران توجه میکنید. دوست دارید مسائل را ساده بگیرید. شما سپاسگذار چیزهای کوچک زندگی هستید. به مسافرت و فرهنگ های مختلف علاقمند هستید. شما عاشق فضای گرم و دوستانه هستید.

 2. شما به تمیزی و پاکیزگی اهمیت میدهید. باید زمان بیشتری صرف شکوفایی خود کنید. خود واقعی تان را فراموش نکنید. به دنبال مسیرهای امن هستید اما به ماجراجویی هم نیاز دارید.

 3. شخصیت شما برای افرادی که شما را می شناسند جذاب است. شما فوق العاده هستید. همچنین فرد هنرمند و خلاقی هستید. شما می توانید چیزهای ارزشمندی برای خود و دیگران خلق کنید.

 4. شما فرد هنرمندی هستید و به موسیقی و نویسندگی علاقه دارید. اغلب مشکلات و گرفتاری هایتان را برای خودتان پنهان نگه می دارید. ممکن است احساس کنید کسی به درستی شما را درک نمی کند.

 5. شما فرد سر زنده و فعالی هستید. گاهی نیاز به آرامش و استراحت را شدیدا احساس میکنید. باید برای شناخت علایق خود بیشتر وقت بگذارید.

 6. شما به ظاهر توجه دارید اما چندان منظم و با انضباط نیستید. همچنین به جزئیات دقت میکنید و برایتان مهم است که دیگران شما را چطور می بینند.

 7. شما فردی احساساتی هستید. برای کارهای مهم وقت صرف میکنید. خانواده و دوستان برای شما مهم هستند. فردی هستید که به دنبال امنیت هستید.

 8. شخصیت بامزه و شادی دارید و در مورد مسائل مختلف چندان سختگیر نیستید. مقداری نگران جایگاه خود در زندگی هستید. کمی مغرور هستید و برای حل مشکلات خود دچار مشکل هستید.

 9. شما دوست دارید زندگی ساده و بدون دردسری داشته باشید. دوست دارید به دیگران کمک کنید. از خودتان راضی هستید.

 10. شما فرد قابل اعتمادی هستید و دایره ارتباطات خوبی دارید یا سعی می کنید اینطور باشید.

  شما برای دیگران ارزش و احترام قائل هستید. به امنیت و آرامش اهمیت میدهید. فردی خلاق و دوست دار هنر هستید.

مطالب مشابه از ذهن آموز:
پاسخی بدهید