کالبد شکافی موجودات فضایی حادثه رازول جعلی بود!

آیا میدانید کالبد شکافی موجودات فضایی حادثه رازول جعلی و ساختگی بود؟ حادثه رازول مربوط به سقوط یک بالن نظامی جاسوسی امریکا بود که در یک مزرعه سقوط کرد و خبرساز شد.

مردم محلی منطقه رازول وقتی سقوط این شیء عجیب و غیرمعمول را دیدند خیلی تعجب کردند.

یکی از کشاورزان از نزدیک بقایای آن را دید که از فلزاتی استفاده شده بود که قبلا در وسایل دیگر استفاده نشده بود.

به علت اینکه در امریکا جوّ اعتقاد به یوفو و موجودات فضایی خیلی قوی است سریع فکر مردم و خصوصا اولین کسی که بقایای این بالن را دیده بود به سمت این موضوع رفت.

او به رسانه های محلی اعلام کرد که یک سفینه فضایی سقوط کرده است.

در امریکا بسیاری از خبرگذاری‌ها و رسانه‌ها به صورت خصوصی فعالیت میکنند و خیلی از اوقات اخبار جعلی یا اشتباه را منتشر میکنند بدون اینکه کسی به فعالیت آنها رسیدگی کند.

یک روز بعد از این واقعه اخبار اعلام کرد که این شیء پرنده سقوط کرده یک بالن هواشناسی خاص بوده که به منظور زیر نظر داشتن فعالیت‌های اتمی روسیه از نوعی میکروفون‌های خاص که در ارتفاعات بالا قرار میگرفته‌اند استفاده میکرده است.

حقیقت فیلم کالبد شکافی رازول 

مدت کوتاهی بعد از این حادثه یک فیلم به صورت غیر رسمی و از منبع نامشخصی در بین مردم پخش شد.

در این فیلم یک موجود خاکستری که در آن زمان در بین علاقمندان و باورمندان به یوفو مشهور بود قرار داشت که چند پزشک مشغول رسیدگی به او و انجام آزمایش روی او و سرانجام کالبد شکافی این موجود بودند.

مردم زیادی آن را باور کردند اما کارشناسان کالبد شکافی پی بردند این فیلم تقلبی است و از یک بدن ساختگی به عنوان بدن موجود فضایی استفاده شده است.

جزئیاتی در فیلم وجود داشت که نشان میداد جسد موجود فضایی جعلی و ساختگی است و از یک مانکن استفاده شده است.

مانند اینکه شکافتن بدن یک موجود زنده با چاقو به نحوی است که وقتی برش ایجاد میشود پوست خودش را جمع میکند و شکاف ایجاد شده بازتر میشود، اما اگر مصنوعی باشد این اتفاق نمی‌افتد و مانند پلاستیک در همان حالت خودش باقی می‌ماند.

چند سال بعد سازندگان کلیپ کالبد شکافی موجود رازول، اعلام کردند که کلیپ ساختگی بوده است اما همچنان بسیاری از مردم به واقعی بودن آن اعتقاد داشتند و حتی آن منطقه تبدیل به یک منطقه توریستی شد!

حادثه رازول

پروژه موگال چه بود؟

پروفسور چارلز بی مور یکی از دانشمندانی بود که بر روی این پروژه کار کرده بود و از این راز پرده برداشت که شی ناشناختهِ سقوط کرده در رازول در حقیقت یک بالون بی‌حرکت بوده است که هدف آن تحت نظر داشتن آزمایشات هسته‌ای اتحاد جماهیر شوروری به وسیله میکروفون هایی بود که در ارتفاعات بالا قرار میگرفتند.

در این آزمایش‌ها از بالون‌های متعددی استفاده می‌شد که یکی از آنها پرواز 4 نام داشت که پروفسور مور در چهارم ژوئن سال 1947 در ارسال آن شرکت کرده بود.

یک ماه بعد، پرواز 4 سقوط کرده و برخی از تکه‌های آن به دست مردم افتاد.

در پروژه موگال از مواد نامعمول و جدیدی در ساختمان بالن‌ها استفاده شده بود و همین مواد بودند که در حادثه رازول در محل سقوط یافت شدند.

اگه به موجودات فضایی و ماهیت آنها علاقمند هستید، ویدیوی زیر را ببینید:

 

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x