ایراد موجودات فضایی یافت شده در زمین!

تا به حال چند مورد از حوادث مشهور مرتبط با یوفو باعث شده تصاویری از موجودی زنده هم منتشر شود. مانند حادثه وارژینهای برزیل و حادثه رازول که قبلا در موردشان توضیح دادیم.

علاوه بر بررسی های کارشناسی و فنی که نشان داد این موجودات جعلی هستند، نکته جالب دیگری هم وجود دارد. اینکه چرا این موجودات برهنه هستند؟!

یعنی موجودی که داخل یک سفینه است و از فضای دوردست آمده است باید به تکنولوژی بالایی دست یافته باشد که توانسته باشد یک سفینه پیشرفته ساخته و مسافت طولانی را طی کرده و به زمین بیاید، پس چرا لباسی ندارد؟

شاید بگویید ممکن است لباس پوشیدن در سیاره آنها ضرورتی نداشته یا رسم نباشد، ولی کسی که به سیاره دیگری سفر میکند باید یک لباس محافظ یا حداقل یک اسلحه با خودش داشته باشد.

شاید بگویید آنها هدفشان صلح آمیز بوده و برای همین آمده اند. اما اگر هدفشان صلح آمیز بود؛ عاقلانه تر این بود که از قبل برای ما پیام هایی واضح و روشن بفرستند و قصد خودشان را اعلام کنند نه اینکه یکهو با سفینه بیانند و سقوط کنند!

پاسخ ساده است. یک عده چنین موجوداتی را به صورت جعلی ساخته اند مانند ماجرای اژدها یا پری دریایی که نمونه های جعلی آن در شبکه های اجتماعی پخش شده و قبلا مراحل ساخت آنها و سازندگانشان هم معرفی کردیم.

هر موجود زنده ای که اندامی مثل دست و پا دارد، در صورتی که پیشرفت کند و بتواند سفینه فضایی ساخته و به سفر در کهکشان ها بپردازد، قبل از آن حتما به سراغ ساخت لباس ها و گجت های پوشیدنی پیشرفته خواهد رفت.

در واقع موجود فضایی که به زمین میآید حدودا باید یکی از سه نوع زیر باشد:

  1. شبیه موجودات فضایی فیلم Man of Steel یعنی تقریبا شبیه خود ما با لباس
  2. شبیه موجودات فیلم غارتگر Predator که شبیه هیولا هستند اما باز هم لباس ها و سلاح های پیشرفته دارند.
  3. حالت سوم این است که کلا نوع آن فرق کند و فاقد اندامی مثل پستانداران یا خزندگان باشد. در واقع برای ما چندان قابل مشاهده و درک نباشند.
پاسخی بدهید